Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ti tennétek olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti tennétek olyat, amivel megbántjátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A párom elhívott kávézni egy lányt, mert érdekli,hogy hogy néz ki,s milyen...

Már nyáron tervezték a találkozót,de láttam,hogy a csaj többbet képzel ebbe,s a párom nem is igazán mondta neki,hogy nekem bizony barátnőm van. Ezért én finoman jeleztem,hogy először szóljon róla neki,s lás csodát a csaj eltűnt,nem akart már annyira találkozni.

A barátomat úgy tűnik még mindig érdekli,de állítólag csak ismerősként,nem csajként.

Nekem most itthon kell ülnöm,miközben tudom hogy találkoztak...mit gondoltok?



2016. szept. 29. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg első pár évben nem tudatosan.
2016. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg elég gáz. Nem az a baj, hogy ismerkedik barátilag másokkal. Hanem egyrészt, hogy nem hozott szóba.

Saját sztori: velem egy egyébként szimpatikus srác akart ismerkedni, miközben párom van. Mikor találkozóra hívott, mindig úgy csavartam a dolgot, hogy több fős, baráti találkozóban benne vagyok. Ezt is azért, mert fura lett volna az arcába tolni, hogy párkapcsolatban élek, mikor nyíltan nem randira hívott, noha érzékeltem a szándékát. Majd mikor kijelentette, hogy láthatóan picit másról beszélünk azonnal bedobtam, hogy igen, mert barátom van, akit szeretek, így csak barátilag ismerkednék egy olyan alkalommal, amikor nem kettesben vagyunk, mert úgy gondolom, ez így tisztességes. Egy percre se jutott eszembe olyannal kettesben találkozni, akiről tudom, hogy többet szeretne. Tehát a saját példámból kiindulva, igenis lehet ezt a helyzetet úgy kezelni, hogy az illető párja ne legyen megalázva.

A másik dolog: ha volt már szó róla, és tudja, hogy zavar, akkor az lett volna a minimum, hogy elvisz magával. Főleg, ha semmit nem akar a csajtól. Bár az "édes hármas" elég fura felállás lenne így, de nagyobb társasággal, akárcsak 4-5 fővel már nem lenne ciki.


Összegezve: párod totálisan semmibe vett, egyáltalán meg sem próbált olyan megoldást találni, amivel ne bántana meg. Nem mondom, hogy azonnal dobd ki, de beszélgess el vele igen komolyan.

2016. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret a pàrod mondjuk én az ilyen pasit nem is nevezném annak !Mond meg neki ha elmegy a csajjal talizni akkor szakitasz vele de ezt persze te tudod én ezt tenném a helyedben!Nem vàrd meg hogy a pàrod dobjon és alàzzon meg hidd el ennél szarabb érzés nincsen !
2016. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szabad szellem? Ahahaha bocs de te nagyon ostoba vagy....
2016. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire buta vagy?:) A "barátod" elment volna vele egy körre is,ha nem mondod neki,h említse meg,h van barátnője. Szerintem,hagyd ott ahol,most van,mert én pl nem neveztem volna ezután a barátomnak.
2016. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!