Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vadítsak el rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vadítsak el rocker lányt szexuálisan?

Figyelt kérdés

Milyen szexuális játékok során indulnak be, miközben kényeztetve vannak, és ez miben különbözik a plázacicák felizgulásától?

Megtetszett egy vad rocker lány a Volt fesztiválon az Iron Maidenen és el szeretném csábítani valahol. Huszonévesnek tűnik kínézetre, vonzó feszülős bőrnadrágot viselt, tetkói is voltak az egész testén főleg a hasán ami a puncija felé tartott. Póló nem volt rajta csak egy fekete top ami nem takarta a hasát. Oldallánca is volt amivel szexuálisan büntetném. Nagyon vékony és magas, vad természetű, kékes haja volt biztos a kemény szexet szeretheti. Mind a két kezén voltak tüskés karkötők, igaz nagy mellei nem voltak, de a top alól kiáltszottak neki, ami nagyon beindított. A nyakán nyakörvet is viselt amit ha levennék jól kiszívnám a nyakát. A feneki is nagyon formás volt, nyelv piercigje is volt, szívesen kipróbálnám vele a csókolózást is.



2016. okt. 2. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos ,hogy a vad szexet szereti. Ismerkedj meg vele aztan meglatod.
2016. okt. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem rakd meg
2016. okt. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A BSDM-et is lehet rock zenére csinálni!!! :D
2016. okt. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vad szexet szereti... :D biztos...lehet, hogy még szűz. Nekem volt olyan barátnőm akinek egy oldalon tar kopaszra le volt borotválva a haja, másik oldalon hosszú piros volt. Neki is volt szegecselt nyaköv, piercing stb. Mindenki kiakadt ahol megjelentünk és szűz volt.
2016. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő a vad szexet szereti, akár rocker, akár plázacica, akár kis szolid angyalka. Nem szeretkezni kell velük, hanem jó keményen meg kell ba szni őket.
2016. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogyan tudnám elcsábítani?
2016. okt. 2. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Hogy hogy öltözik, milyen zenét szeret, az nem sokban befolyásolja egy nő szexuális életét. Szerintem előbb jöjj össze vele, aztán majd ha ágyba kerültök, beszéld meg vele, mire vágyik.
2016. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lol... micsoda ostobaságokat hord itt össze pár ember :D Mi a tökömért szeretné a vad szexet azért mert rock zenét hallgat? A rock zenék jelentős részében pont hogy kevesebb a szexuális tartalom, mint a diszkóban meg rapben és hasonlókban, sőt van ami kifejezetten az elfajzott erkölcstelen társadalom ellen irányul. Pont hogy inkább szerintem kevésbé viselkednek riba..ncosan.
2016. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rocker lányként nagyon felröhögtem ezen :DDD

Miért gondolod egyébként ezt? Van egy nagyon jó rocker barátnőm, külsőre ő is vadabb, de nála ártatlanabb, kedvesebb embert nem ismerek. Még párkapcsolata sem volt. Nem minden arany, ami fénylik ;)

2016. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azért gondolom hogy a vadabbat szereti mert rocker hanem mert elég vad természetű, lobbanékony
2016. okt. 2. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!