Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél év után lett szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után lett szerelmes? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni a történetet. A kedvesemmel lassan két éve vagyunk együtt. Én nagyon hamar beleszerettem, ő is szeretett engem, de nem volt szerelmes, jól érezte magát velem, vonzódott hozzám, de nem volt benne több. Egy év után éreztem, hogy már nem érzi annyira jól magát ebben a kapcsolatban, később szakított is velem. Három hónapig voltunk külön, majd visszajött. Állítása szerint nem velem volt a baj (ez igaz, soha nem veszekedtünk, nem volt egy hangos szó közöttünk), hanem a körülményei miatt volt depressziós. Amikor külön mentünk, akkor egy hónapig nem érdekelte semmi, de a következő két hónapban nagyon hiányoztam neki. Mióta újra együtt vagyunk, nagyon megváltozott, kedves, figyelmes, ragaszkodó, sokszor mondja, hogy szeret, pedig azelőtt soha nem mondta.

Mi történt vele? Létezik, hogy ennyi idő után szeretett belém? Vagy ez a három hónap külön töltött idő változtatta meg?


2016. okt. 4. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a három honap alatt jött rá igazán hogy szeret téged lehet jót is tett ez a három hónap szünet.Sokszor akkor jövünk rá hogy valakit szeretünk amikor nincs mellettünk.
2016. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amikor nem vagy,akkor már kellesz :D szerintem ha 1 év alatt nem volt képes megemberelni magát,akkor nincs értelme.
2016. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második válaszolót kérdezném, mit ért megemberlésen? Nem volt belém szerelmes, és ezen az sem segít, ha megembereli magát. A történetből kimaradt, hogy nem családalapítás előtt álló tinik, hanem idősebb, elvált emberek vagyunk, nekünk fontosabb, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában, mint a nagy szerelem, meg a holtodiglan-holtomiglan. Hogy érdemes-e, vagy sem, az egy másik kérdés lenne :)

A kérdést azért tettem fel, mert nekem ez nagyon furcsa, én vagy szerelmes leszek záros határidőn belül, vagy soha, és kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogy van? Elképzelhető, hogy valaki másfél éves kapcsolat után lesz szerelmes?

2016. okt. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!