Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő szakított velem, már ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szakított velem, már ismerkedik, de miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

6 év után szakított velem az expasim, könyörögtem neki, csúsztam-másztam, hogy fogadjon vissza, de elküldött, hogy egyedül akar lenni és időre van szüksége. Ez volt egy hónapja, de közben találkoztunk egy buliban, csókolóztunk és szexelni akart, de megmondtam, hogy nekem ez a történtek után nem megy. Aztán véletlenül láttam a telefonjában (mert előttem babrált vele), hogy már ismerkedik egy másik lánnyal, amit el is ismert amikor rákérdeztem, csak azért nem jöttek még össze, mert korai lenne.

Azóta nem kerestem egyáltalán, a cuccaimat is pakolom elfele. Ő viszont állandón keres, hogy az a csók összezavarta, meg küldi a sírós fejeket, telefonon hívogat, messengeren írkál, hogy írjak már valamit neki, most meg találkozni akar velem és beszélgetni... Azt mondtam neki, hogy majd átgondolom, de nem ígérek semmit, mert nem nagyon érek rá mostanában... De mi a francot akar, ha ott van neki a másik csaj miért szenved előttem? Miért nem hagy békén? Nagyon nehéz, az a baj, hogy még mindig szeretem...


2016. okt. 4. 18:54
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy válasszon. Nem bonyolult.
2016. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem hagy békén, mert még szakítás után is csókolóztál vele, és azt mondtad, még átgondolod. Hagyod reménykedni. Nem tartós kapcsolatban, csak néhány szex erejéig, hiszen csak erre kellenél. Szakított veled, hagyd a fenébe, hiszen a döglött kutyát sem ásod ki a kertben.
2016. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A csók előtt is beszéltünk anno, eleinte én hívtam, aztán ő keresett mindig.
2016. okt. 4. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg akar szexelni. Nyilván ha fontos lennél neki, akkor dobná a csajt és ezzel is kvázi bizonyítaná, hogy "igen bébi, Te kellesz". De nem teszi.
2016. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új lányt még nem tudja megdönteni és unja Marok Marcsát, ennyi a történet. Egyetlen dolgot tehetsz - letiltod mindenhonnan.
2016. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!