Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem legnagyobb szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb szerelme szakított mert nem lehet közös életünk, bár ő is nagyon szeret. Hogyan lehet ezt túlélni, meddig fáj?

Figyelt kérdés
Tizenhét éve együtt vagyunk a feleségemmel. Gyerekeink is vannak. Az elmúlt években beteg lett, nem tehetem meg hogy elhagyom, már csak a gyerekeink előtti példa miatt és a környezet előtt sem. Két éve megismerkedtem egy lánnyal. Nem szeretői kapcsolatnak indult és nem is a szexről szólt sohasem (bár az is szép volt együtt). Egymásban felfedeztük a másik felünket, mindenben egy húron pendültünk, egy végtelen szerelmünk volt. Csodálatos élmények értek, a kapcsolat az állandó felfedezést, fejlődést hozta. De esténként mindenki ment haza: ő a lakásába egyedül, én a családomhoz. Két évig bírta, bár egy év után már állandóan vissza-visszatért hogy szakít. Most úgy alakult hogy már nem látjuk egymást nap mint nap a munkánk miatt, és azt kérte, engedjem el, szakít, nem bírja tovább. Ennek már sok hete. Nagyon össze vagyok törve, elvesztettem a reményt, borzalmasak a napok. Nem tudom meddig tart ez és mi vár rám. Előtte ott az élet lehet neki bármi, bárki, nekem már csak a boldogság nélküli házasságom, főleg ha a gyerekek kirepülnek (azért ennek még sok év kell). Meddig fog tartani ez a fájdalom? Valakinek van ilyen tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat.

#szerelem #magány #fájdalom #szakítás #legnagyobb szerelmem #legnagyobb szerelme
2016. aug. 19. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
A feleséged betegsége alatt kúrogattál egy másik csajt és most sírsz, hogy az elhagyott? Hát mekkora egy nyomorék patkány féreg vagy te! Férfiként mondom, hogy te nem vagy férfi....
2016. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem a betegsége miatt mentünk szét. Már a házasság sem szerelmi házasság volt, szülők beszéltek rá. Nem gondolom, hogy minősítgetni kellene bárkit akinek problémája van, ne ítélj, hogy ne ítéltess, akárki kerülhet ilyen helyzetbe. Nem fogom elhagyni a feleségemet, bármi lesz is, ha kell még húsz évig ápolom, vele leszek, emiatt is történt, hogy szakítottunk. Az elmúlt 5 évben mindenki azzal jött hogy miért nem adom be valami intézetbe ahol ápolják, stb. Én nem szeretném. De a kérdés nem erről szól, hanem hogy hogyan lehet így élni, hogy az egyetlen nagy szerelmed, vagy életed szerelme (nekem nem sok kapcsolatom volt, egy kezemen meg tudom számolni) elhagyott, és végtelenül hiányzik.
2016. aug. 19. 15:12
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Emlekszel a hazassag lenyegere?


Joban rosszban egeszsegben betegsegben amig a halal el nem valaszt husegben.!!!!

Fiatal csaj erdekes a lelki tarsad a nagy fenet csak a szerszamod es a hormonoktol hiszed ezt testi vagy semmi mas hiszen nem lehet vele mongam kapcsolatod NOS vagy.

Orulj neki igy lett vege szerencsed van

Menj szeresd a feleseged ujra akinek huseget eskudtel

2016. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

:-D

És a gyerekeket is szülői utasításra csináltad?

Elég nyomorék egy felfogásod van!

2016. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem rakod be az intézetbe? Egy hős vagy, tényleg, 17 év házasság után, meg több gyerek utána, akikkel megáldott téged az lenne az alap, hogy mellette vagy, nem pedig a betegsége hatására más ágyában kötsz ki. Ne ítéljek persze :D A gyilkosok is mind áldozatok, mert a környezetük tette ezt velük. Ja,nem!
2016. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát, aki görbe utakon jár, annak vállalnia kell férfiasan az effajta lelki "megrázkódtatásokat". De majd csak túléled, az idő mindent megold. Képzeld csak el, milyen érzés lenne az asszonynak, ha megtudná, hogy merre kujtorogtál az elmúlt években...
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A feleségemet szeretem. De mindig is így szerettem, ahogyan most, nem egy kihűlt szerelemről van szó. Amikor az egész kezdődött nála (központi idegrendszeri betegségről van szó, Huntington-kór), a kórházban leült velem a doktornő és elmondta, hogy ez egy több tízévig tartó, fájdalmas időszak lesz. A családok 99%-a általában nem vállalja otthon ezt és felajánlották, hogy segítenek "elhelyezni". Én nemet mondtam, nem tudnám soha ezt tenni. A válaszokban most mindenki megítél, pedig nem véletlenül mondták az intézetet sem a kórházban, sem az ismerősök. Nem tudom, a T. válaszadók kb. hogyan reagálnának, ha nekik kellene mindezt sok éven át csinálni, de lefogadnám, hogy lenne aki kiszállna. De még egyszer mondom, nem a minősítgetésért írtam le a kérdést, egyszerűen csak szeretném tudni, hogy ki mint élte meg, ha az életben az egyetlen nagy szerelme szakít vele. Abban sem hiszem, hogy egyedül lennék, hogy nem szerelmi volt a házasságunk és abban sem, hogy valakire a szerelem későn köszönt rá.
2016. aug. 19. 15:27
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon rosszul fogod fel az életet. Eleve olyat vettél el, akit nem szeretsz. Összejöttél a házasság alatt valakivel, akivel csaltad a feleséged. Szerinted érdem az ezek után, ha a betegsége ellenére hősként mellette maradsz? Nem aláztad meg őt és magadat is eléggé? Azzal, hogy mártírként virítasz mellette, senki nem fog kitüntetést adni és nem váltod meg vele az elmúlt éveket.


Mi baja a feleségednek? Ő hogy érzi magát ebben a kapcsolatban? Beszélgettetek már az intézetről vele? És a gyerekek hogy viszonyulnak ehhez?

2016. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Mindig émelyegni kezdek mikor valaki visszaköp egy kihűlt kapcsolatra, legalább ne tagadjuk már meg a fiatalkori énünket.


Szép volt, elmúlt, megvisel egy leépülőben lévő emberi lény - aki történetes az ágy ás asztaltársad volt és gyermekeid anyja - látványa és közelsége, érthető, emberek vagyunk és esendőek. De ne takarózz már a lángoló ágyékoddal.

2016. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Én nem ítéllek el, csupán meg kell állapítanom, hogy ezt elb*szt*d.
2016. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!