Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mi? Miért húzza az agyam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Miért húzza az agyam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy csaj és elhívtam randizni. Azt mondta sok a problémája mostanában meg ő amúgy is visszahúzódó típus szóval most nem akar randizni senkivel sem.

Így hát nem kerestem többet. Erre megkérdezte, hogy miért nem. Mondom hát leráztál. Azt mondta, hogy ő nem rázott le.

Megint megkérdeztem, hogy van-e kedve randizni de még csak választ se kaptam, elterelte a szót.

Miért nem lehet egyenesen nemet mondani és elengedni valakit?

Vagy mondja azt, hogy várjak ennyi és ennyi ideig, és akkor tudom, hogy érdemes.


2016. okt. 6. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy mi miatt, de nem akar veled randizni.

" sok a problémája mostanában meg ő amúgy is visszahúzódó típus" -> bullshit. Veled nem akar randizni, annyira nem vonzódik hozzád.


Ismerkedj másokkal.

2016. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Éppen nem kapta meg azt a srácot akivel szeretne menni ezért vár rá, de ha végül nem kapja meg akkor jó leszel te is és addig megtart ha esetleg nem jön össze a másik. Keress más lányt, ne foglalkozz vele. 18/L
2016. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel értek egyet. Ezért kerüld a visszahúzódó lányokat.
2016. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak elhitte, hogy annak a lánynak van értéke, aki nem ugrik az első szóra, kéreti magát, és a férfiak csak a megközelíthetetlen lányokat értékelik.
2016. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ilyen kis lelkibeteg csajokkal nem kell ápolni semmilyen kapcsolatot. Barátkozni,meg fbozni is felesleges.
2016. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És valós nem lehet, amit mond? Most magamból indulok ki, kinek nincs problémája? Szóval, én elmennék ide-oda egy sráccal vagy kettővel, ha nem keres rögtön barátnőt.
2016. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nála kerek perec! :)

Sajnos sok ember nem képes a másik szemébe mondani, ha nem jön be neki. :( Nem csak nők, megjegyezném. :(

2016. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!