Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kövér férfi vagyok. Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér férfi vagyok. Csak kövér barátnőm lehet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
igen,vagy fogyj le ha mást akarsz,ne zabálj,diétázz.
2016. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Tegnap láttam facebookon, egy elég túlsúlyos ismerősöm kirakta hogy kapcsolatban van, és egy teljesen átlagos alkatú, nagyon szép arcú lánnyal jött össze.
2016. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, erre törvény van kis hazánkban. Nem is tudtad?


Áruld már el, miért ne lehetne bármilyen barátnőd?

2016. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
csak kövér,igen,aki kövér ffi és sovány barátnője van az tele van pénzzel.
2016. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Néha elképedek, hogy milyen gyönyörű nők, milyen igénytelen állatokhoz mennek hozzá. Nem tudom mi lehet a titkuk. És nem, nem a pénz miatt.
2016. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Talán szerelmesek az illetőbe, erre még nem gondoltál? :)


Nem mindenkinek a sportos testalkat az ideálja, nem vagyunk egyformák.

2016. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
A kövérség (abban az esetben ha betegség vagy nem a ti hiábdból van) gáz. Miért nem kondizol? Vékonyat szeretnél? Fogyj le!
2016. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
#7, te meg tanulj meg fogalmazni. Konkrétan azt írtad, hogy a kövérség akkor gáz, ha betegség miatt van.
2016. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Sportos vagyok. Nekem nem kellene igénytelen férfi. A kövér márpedig igénytelen.


Nyilván vannak akiknek ez nem számít, szóval minden további nélkül lehet vékony barátnőd. Nekem is nem egy ilyen barátom van vékony barátnővel, de nyilván hátrányból indul az ember ilyen paraméterekkel.

2016. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát lehet, hogy a duci igénytelenebb a pocakjára, de igényes a tisztaságára, az öltözködésére, tanult ember vagy nem tanult, de kivalóan végzi a munkáját, tájékozott, okosan alkot véleményt, becsületes, kellemes a jelleme, szórakoztató és mindenféle program érdekli, igényes a kapcsolatára, odafigyel a lányra, szereti stb.

Nem lehet mindenki mindenben tökéletesen igényes. Az én barátomnak is van pocakja, igaz én sem vagyok vékony, de az összes korábbi baratom au volt, ők viszont a fenti feltételek valamelyikén buktak el.

Ha mar korábban tudtam volna, milyen jó egy ilyen macisabb pasihoz odabújni, nem jártam volna olyannal, akinek szex közben szétnyomta a kiálló medencecsontja az én hasamat 😀

2016. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!