Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan állnátok hozzá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok hozzá egy olyan férfihoz, aki nagyon népszerű a nők körében és nem tűnik valami hűséges típusnak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy srác és mostanában elkezdett érdeklődni felém, de elég felszínesen, szóval nem tudom, hogy komolyan gondolja-e vagy nem. Nagyon sok nő oda van érte és elég menő srác, szóval félek, attól, hogyha alakulna valami, akkor nem lenne hűséges.
2016. szept. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Élből nem foglalkoznék vele, nem áltatnám magam, hogy majd pont én fogom megváltoztatni.. ezt meghagyom a naiv lánykáknak.
2016. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyenekre jut mindig 5-10 nő, akik miután rájöttek, hogy nem ők a világ közepe a férfi számára, idejárnak siránkozni, hogy nincs normális férfi. Persze engem meg egy csomó más férfit, akik megbecsülnék őket, sose vennének észre, mert nem vagyunk elég jók nekik.
2016. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, mert néha olyan dolgokat mond, amivel arra utal, hogy komolyan érdeklem, máskor meg olyan mintha csak arra hajtana...
2016. szept. 28. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
megdugatnám magam vele, majd jönnék ide szidni a férfinépet.
2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A puncid biztos komolyan érdekli.... :D Édes istenem... :D
2016. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Kevés infót adtál meg, ennyiből nem tudom megmondani.

Kicsit részletesebben. Milyen tettei vannak, amiből arra gondolsz, hogy érdekled, s milyenek, hogy nem?

Egyébként mindentől függetlenül a legmenőbb, legnépszerűbb srácok is lehetnek szerelmesek, és ha ez bekövetkezik ,akkor onnantól csak az az 1 nő érdekli őket ,senki más.

2016. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne aggódj, meg fog dugni!
2016. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez ilyen pasi csak és kizárólag a szexre hajt, nincs az az isten, ami megváltoztatja ezt. Nem romantikus lányregényben vagyunk, ahol a két szép szemünk miatt megváltozik a rosszfiú. Ha nagyon bejön és nem éget ki lelkileg a csak simán szex, nem képzelsz bele pluszt, akkor feküdj le vele, ha viszont nem akarod telesírni a párnád hónapokig, akkor hagyd.
2016. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen pasival jöttem össze. Akkor már rég nem voltam senkivel, csak szexet akartam, megvolt, aztán találkoztunk még párszor, majd egy hónap után közölte, hogy szeret. 6 éve vagyunk együtt, van egy kisfiunk, most készülünk az esküvőre. Ugyanúgy szeret, mint az elején, sosem csalt meg, pedig sok csaj felkínálkozott neki. Ilyenkor mindig meg akarja mutatni a telefonját, facebookját, hogy nem csinál semmit, pedig nem kérem. Nem vagyok féltékeny típus. Azt mondja, mellettem igazi férfinak érzi magát, megtanulta, hogy hogyan kell felelősségteljesen élni. És nem vagyok naív.
2016. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy, hogy más is odaférjen.
2016. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!