Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne? Járni akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne? Járni akar vagy csak szédít? Mért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jó ideje beszèlgetek már chaten ès lassan 1 hónapja minden hètvègèn találkozunk is. Volt egy kèt veszekedèsünk, de mindig megbeszèltük. Amikor találkozunk annyira furcsa. Volt, hogy azt mondta kezd èrezni irántam valamit. Csak csókolóztunk, de már azt sem mert nem tudja mit akar. Akar is engem meg nem is... Egyszerűen nem èrtem. Rendes velem, nagyon kedves ès sokat beszèlgetünk is. De nem tudja mit akar...volt, hogy arról beszèlgettünk, hogy gyereket akar tőlem ès, hogy az egyik ismerősèt majd megismerem, ha akarom. De mièrt mondd ilyeneket, ha nem akar velem összejönni? Sajnos van egy règi háttere...ami annyit jelent, hogy drogozott, de már megváltozott csak az emberek ezt nem tudják felfogni. Ès nagyon sok pletykát hallottam róla, amiben van nèmi jó is, mert eddig nem volt olyan lány akit nem fektetett volna meg ennyi idő után, de engem nem akar. Mert nem akar azzal megbántani, hogy esetleg utánna nem lenne köztünk semmi. Èrti ezt valaki? Mit akar tőlem? Kezd szerelmes lenni, de mègsem tudja, hogy összejöjjön e velem? Segitsetek...

Ő 25 èves tehát már elèg èrett, hogy megtudja hozni a döntèst.... Van èrtelme, hogy ennyit találkozunk?

19 èves lány



2014. ápr. 21. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy honap utan par veszekedes??..mmmm...Nem tudja mit akar??Szerintem azert mert a baratnoje gyanakvo fajta....bocsi.
2014. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
règóta ismerem a srácot ès nincs barátnöje. ezt tudom! ès mivel a rokona az egyik legjobb barátnőm ezáltal èn lennèk az első aki megtudná, hogy van egy másik csaj is a kèpbe, de mint irtam nincs csaja. a veszekedèsekről pedig nem szeretnèk többet elmondani.
2014. ápr. 21. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok.Jo nem akarsz tobbet mondani de ne legy naiv.Egy egeszseges 25 eves srac miert vacakolhat?Vagy csak mas is tetszik neki?Ne haragudj en 27 vagyok es lattam mar ezt azt.Csak nehogy nagy csalodas erjen.
2014. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van a lényeg, hogy megváltozott, bízol benne, nem akarja eljátszani e bizalmadat, és hogy nem akar hamar megfektetni, komolyan gondolhatja. SZERINTEM
2014. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy komolyak a szándékai.
2014. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha tènyleg komolyak a szándèkai mièrt nem tudja, hogy összejöjjön e velem vagy se?
2014. ápr. 21. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen. Csinálja magának a feszkót, hogy legyen min tépelődnie.
2014. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!