Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek ennyire kilépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire kilépni egy hónapok óta nem működő kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Mar honapok ota nem mukodik, mert egyre tobbet veszekedtunk. Szunetet is tartottunk de aztan 1 het mulva ujra probaltuk. Ideig oraig mukodott a "valtoztatas" aztan az o reszerol kezdett elmaradni.

Szeretem (azt, hogy szeret-e meg azt ketlem) de nem lepunk semmit. Neki valoszinuleg kenyelmes, nekem viszont nagyon rossz. Igazabol azt az embert szeretem, akit megismertem, nem a mostani enjet.

Bevallom oszinten, hogy en azert felek kilepni, mert (kozhely) de nem hinnem, hogy valaha is kelleni fogok valakinek komolyan. Pedig nem vagyok csunya egyaltalan, nyitott is vagyok, barmirol szivesen elbeszelgetek. Akarki probalkozott, en arra csak baratkent tekintetem, vagy csak "arra" kellek valakinek. Nem hinem, hogy ugy nezek ki, mint aki csak a szexre vevo... Lassan 26 vagyok es nem akarom a fiatal eveimet igy eltolteni.

Nem tudom, mit csinaljak. Noverem is mondta, hogy szakitsak es ne feljek, hogy nem lesz mas. De en nem igy gondolom. :(



#komoly kapcsolat #nem működő kapcsolat
2016. okt. 15. 15:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

bocsi, egy ket helyen helyesirasi hiba csuszott be.

tekintettem*

hinnem*

2016. okt. 15. 16:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig a megoldas a szakitas es nefelj attol vajon utanna mi lesz hidd el eljon a megfelelo ember az eletedben csak hinned kell magadban,ne ulj ebben a kapcsolatban.
2016. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

amikor szunetet tartottunk en igazabol ezt szakitasnak vettem es nem is foglalkoztam vele. o keresett minden nap igy is en hiaba mondtam, hogy inkabb hagyjuk...

Nem akarok evekig egyedul lenni, en mar lassan csaladot szeretnek, de igy nehez, hogy senkinek nem kellek. :/ Otletem sincs, hol "akadhatnek" bele egy engem erdeklo sracba meg ugy egyaltalan ... nem ulok itthon a negy fal kozott allandoan, de sehol nem latom a lehetoseget...

2016. okt. 15. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:

De ismeros szitu..

pedig jobban tenned,ha kilepnel. Ne felj. Rossz lesz,de csak ido kell. Kicsit onmagadra koncentralsz,jonni fog olyan akivel mukodik. De csak akkor ha lezarod azt,ami nem megy.

2016. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy ilyen kapcsolatnak csúfolt valaminél, amiben benne vagy, még az egyedüllét is sokkal jobb.


[link]


Ajándlom ezt a cikket, hátha elgondolkodtat kicsit. Fiatal vagy még, rengetegen bőven 26 fölött találták meg a boldogságot (engem beleértve), ha benneragadsz a biztos rosszban, minden esélyt elveszel magadtól a boldogságra. Megéri?

2016. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

S lám történt, hogy József és Bea ennek ellenére együtt maradtak a félelem a megszokás és a kényelem miatt. Aztán született egy gyermek, aki ideig-óráig picit közelebb hozta őket, de még mindig távol maradtak, továbbra is éltek egymás mellett, majd rá 3 évre született még egy gyermek. Egyre több lett a vitatkozás, a veszekedés, már nem szerették egymást, a gyerekek sírtak, amikor először válni akartak. A gyerekek miatt maradjunk együtt, szólt az anya, ahogy az idősebbik gyermek visszaemlékszik. Ezt a kifogást a következő 10 év alatt még 5x hallotta. Azóta mindkét gyermek felnőtt, 30 év felettiek már bőven. József 61 éves, Bea pedig 58. Most adják be a válópert. Két érzelmileg kiüresedett ember, két megfakult lélek. ~60 évesek. Mennyi elvesztegetett idő, ó de mennyi. 30év? 35 év? 40 év?


Én vagyok az idősebbik gyermek. Okulj a történetből kérlek.


33F

2016. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem lenne annyira nehez, ha mondjuk ez a 2. vagy 3. kapcsolatom lenne. De mindkettonknek ez az elso komoly kapcsolata 2 eve tart. Nekem sose volt egyszeru kapcsolatokat kialakitani, vagyis ugy kb 21 eves koromig nagyon zarkozott voltam. Aztan uj helyre koltoztem, es kinyiltam, elegge sokat valtoztam jo iranyba, de az, hogy komoly kapcsolat egyszeruen nem fog osszejonni tobbet. Ez is csoda hogy megtortent... Mondjuk konnyu volt, abban az epuletben dolgozott ahol en laktam igy szo szerint nem kellett elhagyni a hazat, hogy egymasra talaljunk...

Manapsag amugy is nehez komoly kapcsolatot kialakitani, legtobben csak szorakoznanak, amire en sose voltam vevo.

2016. okt. 15. 17:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy amit tehetsz szakits es meglatod vegul boldog leszel hogy igy dontottel elso voltam.
2016. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nehez :(
2016. okt. 15. 19:17
 10/12 anonim válasza:
Mi történt azóta veled? Hogyan döntöttél? Érdekel, mert en is ilyen helyzetben vagyok, illetve meg rosszabban.En 29 vagyok es 9 eve vagyunk együtt.elso kapcsolatom es nem hiszem, hogy fogok kelleni meg valakinek
2017. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!