Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek ennyire kilépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire kilépni egy hónapok óta nem működő kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Mar honapok ota nem mukodik, mert egyre tobbet veszekedtunk. Szunetet is tartottunk de aztan 1 het mulva ujra probaltuk. Ideig oraig mukodott a "valtoztatas" aztan az o reszerol kezdett elmaradni.

Szeretem (azt, hogy szeret-e meg azt ketlem) de nem lepunk semmit. Neki valoszinuleg kenyelmes, nekem viszont nagyon rossz. Igazabol azt az embert szeretem, akit megismertem, nem a mostani enjet.

Bevallom oszinten, hogy en azert felek kilepni, mert (kozhely) de nem hinnem, hogy valaha is kelleni fogok valakinek komolyan. Pedig nem vagyok csunya egyaltalan, nyitott is vagyok, barmirol szivesen elbeszelgetek. Akarki probalkozott, en arra csak baratkent tekintetem, vagy csak "arra" kellek valakinek. Nem hinem, hogy ugy nezek ki, mint aki csak a szexre vevo... Lassan 26 vagyok es nem akarom a fiatal eveimet igy eltolteni.

Nem tudom, mit csinaljak. Noverem is mondta, hogy szakitsak es ne feljek, hogy nem lesz mas. De en nem igy gondolom. :(



#komoly kapcsolat #nem működő kapcsolat
2016. okt. 15. 15:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Par nappal kesobb szakitottunk majd egeszen marciusig nem beszeltunk. Akkor felkeresett nok napjan es kerte, hogy probaljuk meg ujra.

Eloszor nemet mondtam es megkertem, hogy nosztalgiabol vagy megszokasbol NE akarjon visszajonni mert ugyanaz lesz a vege. De elhitette velem, hogy de megvaltozott stb... aha :) Mult vasarnap vegleg szakitottunk. De van olyan erzesem, hogy par honapon belul megint elovesz ....

Veletek mi a helyzet kedves utolso valaszoli?

2017. ápr. 28. 00:29
 12/12 A kérdező kommentje:
Valaszolo*
2017. ápr. 28. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!