Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte az esetek 90%-ban a nők akarnak kilépni egy tökéletes kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Itt is olvasom, hogy írják, tökéletes a kapcsolatuk a pasijukkal, de vacilálnak, hogy kilépjenek-e, mert ők még élni szeretnének és ismerkedni. Valljuk be, ez kulturált módon a "le akarom magam qrattatni másokkal is" megfogalmazása. Miért nem lehet férfiaktól olvasni ilyen kérdéseket, miért csak nőktől? Szánalom.
2016. aug. 16. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk az a kérdés, amiről írsz, pont nem erről szólt..
2016. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Láttam már férfitól is. Amúgy ha ez kell az embernek, akkor csinálja, nem az én bajom, ahogy a tiéd sem.
2016. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Mindkét nemben vannak ilyenek. Szerintem elég sok kérdés van itt arról is, hogy házas férfi szeretője valaki, vagy ő tart szeretőt.

Felesleges, és gyermeteg dolog általánosítani. Mindkét nemből vannak, akik nem tudják, jó dolgukban mit csináljanak, aztán sírnak, hogy elrontották az életüket. De ezzel úgy vagyok, hogy mindenki a saját háza táján söprögessen.

2016. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
A jó kapcsolat az "unalmas", na akkor újítják be Gumbo Jacket szeretőnek/új barátnak akit kb. üldöz a törvény meg "izgalmas" élete van...
2016. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Egyrészt a nők egy jó része semmit sem tud kezdeni egy kiegyensúlyozott kapcsolattal, mert az túl unalmas nekik, inkább drámát keresnek egy rosszfiúval.


Másrészt mert ők pillanatok alatt találnak új pasit, míg a férfiaknak jellemzően hosszú hónapokon át kell küzdeniük, hogy új párt találjanak, számtalan elutasítás és megaláztatás közepette.

2016. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyanezt kaptam egy sráctól. 2 év után amint megjött az önbizalma ki akarta próbálni magát, hogy meg tud e másokat is szerezni. Nincs túl nagy sikere 4 éve:)
2016. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz ugye? Az egy dolog, hogy a gyakorin többnyire nők vannak. De ez alapján ne készíts inkább statisztikát. Ennyire hülye nem lehetsz. Megbántott egy nő vagy mi van, hogy ennyire haragszol rájuk? Ez épp olyan általánosítás mint, hogy minden férfi ferekefél.
2016. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, egy tökéletes kapcsolat pont attól tökéletes, hogy a felek boldogok benne, és nem attól, mert valami külső vélemény, norma alapján mások szerint "tökéletes". Miért akarna bárki egy számára tökéletes kapcsolatból kilépni? Hacsak nem azért, mert az a kapcsolat mégsem tökéletes, csak látszatra...
2016. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha neked a mai posztból ennyi esett le, akkor gratulálok! Olvasd inkább végig mielőtt ítélkezel.

Miért írtál 90%-ot? Lehetne egyből 100% is ennyi erővel. :D Szánalom.

2016. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Mert a fiúk hülyék lennének kilépni egy kapcsolatból ahol van szex, kiszolgálják, főznek, mosnak rá, neki meg csak böfögni kell a tv mellett. Ők inkább titokban félredugnak éds erről nem kell kérdezősködniük, hisz nem éreznek semmi bűntudatot.

Amúgy meg én még nem hallottam olyan kérdésről, ahol a nőnek valóban tökéletes a kapcsolata és mégis ott akarja hagyni. Olyanról hallottam, hogy tökéletes kapcsolat, de... És akkor jött a felsorolás, hogy nem figyel rám, nem elégít ki, önző, bunkó, lusta stb de azért szeretem...

2016. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!