Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Készen állok egy kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készen állok egy kapcsolatra vagy nem? Elköteleződjek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel az utóbbi időben egyre többet beszélgetünk, és nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Előző kapcsolataimban mindig kihasználtak, palira vettek, szóval kicsit elment a bizalmam az emberekből. Ezért nem merek beleszeretni 100%-osan. Szerintem bejövök neki, sokat szokott dicsérni (de jól nézel ki, stb) , nevet a vicceimen, együtt érez velem, meg mindig van miről beszélnünk. De nem tudom hogy hozzam fel ezt a témát, mert a kölcsönös tetszés bár megvan, de félek mi lesz, ha összejövünk, és nem fog működni a kapcsolatunk :/ nem akarnám megsérteni, mert most nagyon jóban vagyunk. Szóval nem tudom eldönteni, hogy akarjam-e vagy nem. :| hogy jöhetnék rá biztosan? 19 éves vagyok, ő 18. Kicsit azért is félek, mert rendes kapcsolatom nem volt még, ami egy hónapnál tovább tartott volna.

Előre is köszi a válaszokat


2016. okt. 22. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
"...19 éves vagyok, ő 18..." Pont ezért nem kell félni. Ha kolcsonos a vonzalom, nem kell tulagyalni. Csapj a lovak kozé! Inkàbb fàzz rà, mint bànd aztàn, hogy kihagytad. Lehet éppen belole is a nagy szerelem.
2016. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!