Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés visszagondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés visszagondolni egy jól működő kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nyilván sokféle kapcsolat van. Mikor az ember túl van néhányon elválik egymástól a jó és a rossz emléke vagy tökmindegy kapcsolat-kapcsolat?
2016. jún. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy működöm - és szerintem még sokan mások -, hogy ha valakivel szakítok, akkor a negatívumok kerülnek a fókuszba: ezzel győzködöm magam arról, hogy ne bánjam a szakítást. Sok év távlatából látom csak objektíven a kapcsolataimat, és jellemzően a későbbi tapasztalataim birtokában inkább a hibákat látom. (Egyik exemmel sem jönnék össze újra.)
2016. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mumusan ***** válasza:
Mindegyik exemmel jóban vagyok. Nincs harag. Jó, szép emlékeim vannak. Egyiket sem bántam meg :)
2016. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulzottan nem volt jolmukodo,akkor nem lett volna vege.:)

Mindbe volt szep,es rossz. Egyikkel sincs harag, nem banom,hogy megtortent,de azt se,hogy elmult.

2016. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!