Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban kedves 40-es,50-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban kedves 40-es,50-es férfiak! Ti hogyan állnátok hozzá ha egy általatok szépnek tartott, szimpatikus fiatal lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

A történet röviden az lenne, hogy évek óta ismerem ezt a férfit, egy régi középiskolai tanáromról van szó. Nekem ő mindig is többet jelentett, és én sem voltam közömbös neki, de direktben egyikőnk sem mert lépni, noha csak egy évig tanított ténylegesen. Már egyetemre járok, néha látjuk egymást de nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Viszont én sajnos nem tudom őt elfelejteni, ő számomra a nagy szerelem külsőleg és belsőleg is.(Pedig ő sem tökéletes nyilván, inkább nekem az, mivel szeretem, és minden hülyeségén túl tudok lépni.) Nem feltétlen holtomiglan-holtodiglanra gondolok, inkább alkalmi kapcsolatba mennék bele vele. A férfiről annyit, hogy van egy rég nem működő házassága, amiben nincs gyerek és emellett volt már neki barátnője(személyesen ismerem az illető hölgyet), plusz alkalmi kapcsolat is(nyilván ez csak annyi amit tudok, de nem én lennék az első nő akivel összejön amellett hogy nős, nem rajtam múlna az a kapcsolat). Én 19 vagyok, ő 50 lesz,tehát nagy a korkülönbség is.

A kérdéshez visszatérve mégis hogyan lehetne kivitelezni azt hogy kezdeményezzek nála egy ilyen előzmények után?

Nem akarom elriasztani, vagy nagyon nyomulósnak tűnni de ez a patthelyzet teljesen felőröl. Emellett tartok attól, hogy mégse menne bele mivel túl fiatal vagyok hozzá?

Elsősorban 40-es, 50-es férfiak véleménye érdekelne(bár minden hasznos tanács jól jönne), hogyha ők lennének egy ilyen helyzetben(csak a másik oldalról, hogyan reagálnának)?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!

Ui.: sem nyilvánosan sem priviben nem kérek olyan üzeneteket miszerint egy k***a lennék(mivel nem vagyok,szimplán szerelmes ő lenne nekem az első férfi), és hogy felejtsem el, mivel ez végképp nem megy, továbbá nem társkeresési célból írtam ki a kérdést, inkább elkeseredettségből :(



2016. okt. 23. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd ezt meg neki így ahogy van, de bizonyosodj meg róla, hogy más nem olvassa majd a leveled. Különösen hogy amúgy sem hosszú távú kapcsolatot akarsz, ő se akarhat családot alapítani, amúgy is voltak már afférjai, valószínű igent mond. Ha mégsem, akkor sem történik semmi, jó szívvel fog rád gondolni. 43f
2016. okt. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2016. okt. 23. 01:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1-hez még:

Egy valamit ne írj meg, hogy szerelmes vagy. Az nekem inkább riasztó lenne mint jó. Egy szerelmes nő felelősség és kiszámíthatatlanabb is.

2016. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pár randi után mondhatod nyugodtan, hogy szerelmes vagy, feltéve persze, hogy még akkor is az vagy :) Szívesen.
2016. okt. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mégegyszer a válaszod! :)
2016. okt. 23. 01:27
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyetertek az elottem szoloval, ne mondd meg neki h szerekmes vagy bele de nyugidtan hivd el kavezni, de ne rohand le. En szemelyszerint nem allnek le egy 19 eves lannyal mert semmilyen teren nem izgat, mengalisan nem stimulal szoval nem az en vilagom, de sok kortarsam ebbol nem vsinal nagy ugyet.


Szoval kavezas, es ne ontsd ra az erzelmeidet arra pedig keszulj fel, hogy se tartos nem lesz, sem komoly, de tapasztalatnak/kesobbi emleknek kivalo.


47/F

2016. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2016. okt. 23. 02:11
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo, en nokent irok neked, de hamarosan en is az altalad emlitett korosztalyba tartozom.

Tudod en meg emlekszem arra, hogy milyen volt az elso szerelem es mit ereztem za pasi irant aki nekem az elso volt. Rajongasig szerettem. De tavkapcsolat volt, es a vegen tobb volt benne a szenvedes a tavolsag miatt, mint az orom.

Valahol a tied is hasonlo, mert o bar nem tavol van, de megsem lehet a tied.

Eloszor persze belemennel hogy alkalmi kapcsolat, de ha jobban magadba nezel, nem azert mondod-e ezt, mert legalabb igy egy kis szeletkejet megkaphatod?

En nem itelkezem feletted, nem tartalak semminek, azon tul hogy egy szerelmes kislany vagy, akinek ebredezik a noi ontudata, es eppen idealizal egy masik embert. Olyannyira, hogy az fel sem tunik neked, hogy a masik bizony emberkent nem valami tisztesseges alak. Egyreszt hazudik a felesegenek. Masreszt hazudik neked, mert ha annyira rossz lenne a hazassaga mint az eloadja (tipikus sablonszoveg) akkor miert nem valik el, plane hogy gyerek sincs? Ki tudja meg, kinek hazudik, az alkalmi kapcsolatanak is?


Nyilvan eloszor hizelegne neki, hogy egy 19 eves kislany bele van zugva. Egofenyezesnek jo lesz. De kerdes, hogy :

- ha rajon, hogy szerelmes vagy, nem ijed-e meg? Ha tanar akkor valoszinuleg ismeri valamennyire a pszichologiat, es tudja, hogy milyen az elso szerelem, vagyis hogy hiaba mondod, nem, de benne van a veszely hogy egyre tobbet szeretnel majd, es ezt nem biztos hogy be szeretne vallalni...

- neked mennyire eri meg, hogy esetleg felorol ez az erzelem, mert igazan soha nem lesz a tied? Hogy minden csak titokban tortenik majd, es abbol fog allni az eleted, hogy remegve varod, mikor hiv egy legyottra, es akkor boritasz csapot-papot es rohansz, mert vele akarsz lenni? Mert vegre adodik egy alkalom? Es lassan elszigeteled magad a kulvagtol, mert hatha akkor neki majd pont jo lesz? Hogy sosem ebredhettek majd egymas mellett, unnepeket nem tolthettek egyutt, stb...


Felnott no vagy, te tudod mit csinalsz, de ha az en lanyom ezzel jonne, ezeket elmondanam neki, es megprobalnam lebeszelni rola.


Mondjuk vesztenivalod nincs, elhivhatod, ha egy kis esze van, neked meg szerencsed, akkor o maga fogja felismerni a helyzetet es nem a farkaval gondolkodni...

Most valoszinuleg nem lesz jo neked, de par ev mulva ha visszagondolsz, mar maskepp fogod latni a helyzetet. Mar ha nem ragadsz bele evekig ebbe a dologba, mimt egy volt csoporttarsnom aki kb 10 evig jatszotta ezt az egyik tanarunkkal es teljesen tonkrement bele a vegere. Persze ott is volt "rossz hazassag", meg feltekenykedes, stb, de sosem valt el a pasas (a mai napig sem)...

2016. okt. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8#-nak igaza van.

Mérlegelj, hogy megéri-e neked vagy sem!

2016. okt. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

#8 Rég olvastam ilyen szép hozzászólást:))))


Kérdező!Nekem nem egy nős férfivel volt kapcsolatom, szerelmes is voltam.(vagyis annak hittem)

Tönkre fogsz ebbe menni.Nem a korkülönbség miatt, hanem hogy ő sosem fog elválni.

Kihasználna, és nem csak testileg, hanem az érzéseidet fogja tönkretenni.

Higyjél nekem, nem ismerlek ugyan, de még így sem kívánok neked rosszat, hidd el!

Egy álmodozásnak jó, de ennyi.

Nyilván azt csinálsz amit akarsz, de készülj fel, ha belemész, egy idő után pokolian fog fájni.

Minden jót! :)

32/N

2016. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!