Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ertelme ujrakezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme ujrakezdeni egy kapcsolatot ha en szakitottam es nagyon megbantam? Nagyon hosszu lesz

Figyelt kérdés
Ket evig voltunk egyutt es osztalytarsak vagyunk. Az utobbi egy honap nagyon kemeny volt. Elkezdtuk a sulit(szakmat) egy helyen volt a gyakszihelyunk de nekem nagyon nem tetszett es elmentem onnan,mar emiatt nagy feszko volt koztunk mert ugy erezte cserbe hagytam es nekem is buntudatom volt es bummmmm ket het utan meghalt a nagyapja. Na mondanom se kell az eddig erzett buntudat mennyire osszetort,mellette voltam a temetesen es megfogadtam mellette leszek vegig. Amugyis kis csendes volt regen is,szeretett egyedul lenni de a halalhir utan egyszeruen elzart magatol.. Alig beszeltunk,a napokat lemondta amiket megbeszeltunk. Egy ideig birtam a dolgot vagy ket harom hetig es nem birtam tovabb,megmondtam neki,hogy adjon eselyt,hogy melette lehessek es hadd legyek vele,szerettem volna enyhiteni a buntudatomon bocsanatot kert es ket het utan ugyanott tartottunk es mar nem ereztem,hogy fontos lennek neki vagy hianyoznek vagy barmi,nem tudtam miert.. Nem bizik bennem vagy mar nem szeret es szakitottam vele. Ideges voltam,eppen veszekedtunk es hagytam hogy az indulataim iranyitsanak . egy nap se telt el es megbantam, azota eltelt ket het es csak probalkoztam probalkoztam,hogy nem gondoltam komolyan de hallani se akar mar az ujra kezdesrol. Ket napja beszeltunk,mondta ido kell de szeretne velem joba lenni es hatha erzi azt amit regen. Es erre tegnap hozzamse szolt es csak el volt minden fiuval es ideges lettem,mondtam neki ez igy nekem nem megy mert szeretem es nem birok igy jopofat vagni erre mikor azokat mondta. Szerintetek ezen fog segiteni az ido? Nagyonnugy erzem,hogy szeretem es fogom is csak felek mar o nem fog igy erezni irantam. 20\F (elso kapcsolatom=vele vesztettem el)
2016. okt. 27. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyj neki egy kis időt! Ne add fel!!! Próbálj meg találkozni vele pár nap múlva! Szurkolok neked :)

20l

2016. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!