Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha 'életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha 'életed szerelme' külsőre nem az eseted?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Vagy is, van egy elképzelésed, a saját ideális nőről, pasiról és akibe bele szerettél az nem úgy néz ki?

Nekem is volt és homlok egyenest, más lett a nagy szerelmem.

Őt szeretem, nem az elképzelt ideálisat.

2016. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

Aki külsőre nem az esetem az nem is életem szerelme.

26/N

2016. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Van ilyen.

Pl nekem a sötét hajú, kicsit sötétebb bőrszínnel jönnek be, kicsit sportosabb, vagy vaskosabb (szóval nem a vékony) testalkatúak tetszenek. Ennek ellenére a barátom világos bőrű, szőke hajú, vékony karú, de pocakos fiú, mégis nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, nagyon helyesnek tartom és vonzódom hozzá. És minél hosszabb ideje járunk, annál helyesebbnek, és vonzóbbnak tartom.


Mindenkinek van ideálja, milyen az aki tetszik neki, de nem feltétlenül csak náluk alakul ki benned vonzalom, és nem feltételül csak náluk indul be a kémia.


Azt akit szeretsz azt szépnek/helyesnek fogod látni, tartani. A szeretet megszépítí az embert :)


Attól hogy nem az ideálod, még tetszhet neked, a kisugárzása, személyisége miatz, vagy bizonyos külső jegyek alapján is.


Értem a kérdésed, és szerintem lehet az az életed szerelme, aki nem az eseted külsőre.

2016. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az ideálod nem mindig a szerelmed, és a szerelmed nem mindig az ideálod.


Ha vonzódsz hozzá, szeretsz vele lenni, boldog vagy amikor vele vagy, alig várod, hogy újra találkozzatok akkor miért azon gondolkodsz, hogy, nem is úgy néz ki az illető amilyen lányok/fiúk neked alapból az eseteid?? Semmit nem jelent, ne foglalkozz ezzel az eseted dologgal és szeresd úgy, ahogy van.

2016. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Akkor vagy elfogadom, vagy keresem életem másik nagy szerelmét.

Minden embernek minimum ezer és ezer élete szerelme van.

Létezése szerelméből van csak egy.

2016. okt. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Legalábbis nálam így volt, de tudtam hozzá vonzódni.
2016. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést kicsit másképp értelmeztem mint itt sokan.

Tehát attól,hogy valaki nem kimondottan az ideálom attól még tetszhet külsőre, vonzónak találhatom...így értelem szerűen akár életem szerelme is lehet.

Viszont ha semmiképp nem tetszik külsőre akkor biztosan nem lesz életem szerelme.

2016. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hmmm első es utolsò fü..s sztorim 3,5éves kapcsolattal végződött. Főiskola gòlyatábor. Exem beteqilazva. Buli tánc fuu elmosòdott képek aztàn parkban tisztult a kép beszélgetek egy lánnyal. Minden 2.percben mentegetőzik, hogy ő nem szokott inni. Meg ugye èn nem csak azt akarom. .... Másnap(osan) elkűldtük egymást a francba....Ő picit husi én meg ...aztàn kis pihenés utàn rimantikus este. Ideàllis nem volt de megtetszett. Főleg a szeme, àgyban is jò volt. Jòkat kiràndùltunk stb... 3,5 évből 3 csodás volt.
2016. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Titusztitusz ***** válasza:
Semmi nincs akkor,mivel ilyen eset nem fordulhat elő...Ugyanis az "életem szerelme"pont azért az életem szerelme,mivel külsőre IS az esetem...(Sőt...Legfőképpen arra az...)
2016. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akik ìrjàk, hogy nem AZ igazuk van. Ha valaki kedves aranyos szòval "elolvadsz "tőle akkor pàr kilò felesleget észre se veszel " szerelem vak". Néhàny kilò felesleg ill kis testu hiba kategòriàra vonatkozott. Azért 50kg plusszra nem. A gyönyörű lànyok, jò pasik meg gyakran arrogánsok mert megtehetik. Ott a belsővel kapcsolatosan vak a szerelem.
2016. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!