Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm hat éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hat éves kapcsolat után a Csábításból Jeles miatt akar elhagyni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeritek-e ezt a hülye internetes játékot.

Szóval az a helyzet, hogy a húgom abba hagyta ezt a játékot, és nekem adta a karakterét. (27. Epizódba tart)

Nekem meg megtetszett ez a játék.

A barátnőm, meg egyszerűen azt akarja, hogy adjam neki a karaktert.

Én meg mondtam, hogy nem fogom, mert kell nekem, és hogy neki is van.

Erre hozzám vágta, hogy miattam nem tudott haladni 2013 óta, csak a 14-ik epizódik, és hogy szakítani akar velem, hogy legyen ideje Nathanielre.

Ez egyáltalán nem kamu! Szeretnék tanácsokat kérni, nagyon, kérlek titetek.

Adjam oda a karakterem, vagy ne...?



2016. okt. 27. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6 év után.. egy JÁTÉKON... Nincs több kérdésem! Kihalhat az emberi faj.
2016. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de engem igazán érdekel a folytatása.

Tehát vegyük sorra. 22 ill. 23 évesek vagytok. Már 6 éves a kapcsolatotok. Te vagy a fiú, akinek lett egy csábításból jeles karaktere a húga által. A csajod féltékeny lett, hogy előrébb vagy az epizódokba és szerette volna a karaktert. De nem adtad... Erre ő szakítani akar...

Öcsém, ha nem bíznék egy idegenben (mert miért hazudnál) azt hinném 10-11 évesek vagytok 1 hónapos puszipajtás leányzók.

Első ami nekem durva, hogy 20-on X éves pasi létedre ezen játszol. Basszus, pasikat csábítasz el! :'D Nem igaz, hogy nem érzed röhejesnek a helyzetet.

A második, hogy 6 éves kapcsolatban az lett volna a minimum, ha a pasi lepasszol egy ennyire csajos valamit, de a csaj se normális, ha ezért szakít.

Bár a szakítás oka szerintem inkább az, hogy gyanúsnak találja, amiért kitalált pasikat akarsz elcsábítani. XD Remélem az itt leírtakból érzed, hogy mennyire röhejes helyzetben vagy/voltál.

De most komolyan, hogy adjak valami értelmes tanácsot. Meg, hogy egy példával is éljek. Nekem is van barátom, mi is jópár éve együtt vagyunk, gamerek. Kerültünk már olyan helyzetbe, hogy nekem megtetszett egy játék, mire mondta, hogy neki van rajta karaktere, de nem játszik vele. Minden féle teketória nélkül megkérdezte, hogy szeretném e a karakterét. Ha még számít valamit, vagy a jövő gyermekei kerülnek hasonló helyzetbe:

Pasik: ne akadjatok már ki. Ez egy csajos játék csajoknak. Gondolom nem vagytok melegek. Ne kapjatok már hisztirohamot, ha a lány megkéri, hogy hagy játszon az acc-odon. Vagy segíts felhúzni neki egyet, és vezesd be a gamerek rögös útjára (én sem voltam soha az, egy egyszerű szuper máriós verseny után kezdtem érdeklődni a játékok iránt)

Csajok: ha a pasit azért akarjátok dobni, mert nem adja nektek oda az acc-ját, hát dobjátok. Valószínűleg sokkal jobban érdemel a pasi nálatok. Lányok-lányok, ne legyetek már önzőek. Nem úgy megy ez, hogy rámutattok valamire, és "kell-kell-mindenáron-kell". Ha szeretnétek valamit, akkor vagy tisztelettudóan kérjétek el, vagy szerezzétek meg magatoknak. Ne legyetek már kinyalt seggű hercegnők.

Kedves kérdező: nem tudom, hogy együtt vagytok e még, de remélem ez jó lecke volt mindkettőtöknek. 6 év után elképzelni sem tudom, hogy mégis hogy nem tudtatok kompromisszumokat kötni. Fel sem fogom! Fiacskám, de nem vagy százas. A csajod meg egy ri-banc. Erre nem tudok mit mondani.

2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nos én lányként szólnék hozzá a témához. Először is tényleg tisztelet a kivételnek (mert vannak) de a csj-n és a társoldalon is (eldarya) a legtöbb aktív leányzó örült, hisztis, a legkevésbé sem emberek közé való. Én anno a csj-vel csak kíváncsiságból kezdtem el játszani, mert annyiszor láttam itt ott a hirdetését, aztán végül is tetszett hogy az eventeken szerezhetek ruhákat és különféle öltözeteket adhatok a karimra, a történet annyira nem fogott meg (ezt csak azért írom, hogy ne kövezettek meg, vagy tegyetek az örültek közé). Eldaryan viszont a fórumot is kipróbáltam. Nagy kár volt. Mindenkinek csak tanácsolni tudom, hogy kerülje el a fórumokat, vagy azokat a helyeket ahol a nagyon aktív, nagyon ,,népszerű" játékosokkal találkozhat. Míg az egyik játékos büntetést kap az oldal szabályzatára hivatkozva mert vallási téma érintéséért az teljesen normális hogy a másik megosztja (és az ő hatására még sokan mások) hogy sátánista, és minden este különböző démonokkal és még magával a sátánnal is elpárnázgatott nem egyszer. A legrosszabb online játékoknál/egyéb felületeknél is figyelnek rá hogy erőszakos, bűncselekménnyel kapcsolatos dolog ne kerüljön fel. Ha itt benne vagy a csókosok kis kosarában ezt is szabad, és nincs semmi következménye.


Szóval én azt tanácsolnám ad a barátnődnek a karit hadd szórakozgasson el a többi elmebeteggel az oldalon, te pedig fuss ahogy a lábad bírja.

2019. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!