Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők mivel tud titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mivel tud titeket egy fiú/férfi megfogni úgy, hogy komoly kapcsolatot akarjatok vele?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig egyetlen néhány hónapnál hosszabb kapcsolatom sem volt. Átlagon felüli külsővel és belsővel rendelkező lányok is belémszeretnek, de a kezdeti fellángolás után megszűnnek az érzéseik irántam. Kíváncsi vagyok, mit ronthatok el, vagy mi nincs meg bennem. 24/F
2016. okt. 30. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ennyiből itt senki nem fogja neked megmondani. Egyszerűbb, ha szakításkor őszintén kikéred a lányok véleményét, hátha valaki megmondja. Nyilván valamely belső tulajdonságod ami nem tetszik nekik, lehetsz esetleg kevésbé humoros, eszes, vagy nem figyelsz oda a másik félre, lehetsz önbizalomhiányos, bármi. Mivel nem ismerünk, nem fogjuk tudni megmondani. Kérd ki család vagy haverok, barátok véleményét is, hátha látnak valamit kívülről, amit Te nem.
2016. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a barátom azzal fogott meg, hogy teljesen olyan mint én, csak fiúban. Persze a női-férfi különbségek nyilván megvannak, de alapjáraton teljesen egyformák vagyunk. A humor, az ízlése, az életfelfogás, a célok. Magamból kiindulva tehát azt tudom mondani, hogy talán nem érezték azt az egy hullámhosszt ami szerintem elég fontos egy harmonikus, jól működő kapcsolatban, de ez persze csak találgatás. Ahogy az első mondja, meg kéne kérdezned ezektől a lányoktól, hogy mi az ami miatt kiábrándultak belőled, és innen el tudnál indulni. Szerintem nem veled van a baj, hanem csak szimplán nem téged kerestek, de biztos van 1000 másik lány, aki meg pont téged keres.
2016. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,van pár pasi aki tetszik beszélgetünk,de rájuk unok mert túl unalmasak számomra. Csak kibeszélem magam nekik aztán kész. Egy pasi van akit szeretek jelenleg és probálok elfelejteni,mert több nővel kavart mellettem,de ő romantikus volt, jó volt az ágyban kb ennyi. Érzelmileeg sajnos nulla. Most meg kapálózna vissza 1-2 numerára hozzám. :( Mert szerintem megint nem gondolja komolyan.. Na de bocs h eltértem.

26l

2016. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy férfi volt eddig életemben (szerencsére ő a párom), akit megismertem, és tudtam, hogy ilyen férfi kell nekem: magabiztos, intelligens, gyengéd, megbízható, határozott és gyakorlatias. Számomra ő A férfi.
2016. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbbet nézésselm a többit járással.....
2016. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nekik is pár hónapig tartott rájönni, hogy nem téged keresnek, akkor mi ismeretlenül hogy találjuk ki, hogy mi a gond veled? Még az is lehet, hogy nincs veled semmi baj, egyszerűen csak nem passzoltatok össze.

Tényleg az lenne a legcélszerűbb, ha az exeidtől kérdeznéd meg, hátha mondanak valami olyat, amin tudsz változtatni.

2016. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!