Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez számotokra mit jelentene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számotokra mit jelentene?

Figyelt kérdés
A pasim sokat becéz ,és én is öt szóban smsben minden nap.Nincs olyan nap hogy nem.Kicsim,drágám,szerelmem és még sorohatnám ,viszont pár napja egyetlenem és egyetlen szerelmem is voltam,ami természetesen nagyon szép és érzelmes,de nem jelent valami mást is?Nehéz elmagyarázn mire gondolok :)

#szerelem #féltékenység.felnőtt párkapcsolatok
2016. nov. 1. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem gondolkodás amit te csinálsz, hanem a szavak kiforgatása, túlkombinálása és kötekedès. Nyilván sok szabadidőd van, hogy ilyeneken gondolkozol. Nem akarlak megbántani, de te leszel az a tipikus hisztis nő, aki mellett egy pasi sem fog megmaradni, mert tök mindegy mit mond vagy mit csinál, mindenből kèpes leszel fèl napos hisztit csinálni.
2016. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, csak egyszerűen szerelmes, és már kifogyott a jelzőkből. Ha más jel nincs arra, hogy megcsalna, ne gondolj ilyenre, főleg ne kérdezz rá!!
2016. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12; Te érted,mire gondoltam,és semmiképp nem kérdezek rá miért,az "egyetlen" jelző.
2016. nov. 2. 10:07
 14/14 anonim ***** válasza:

egyetlen=senki más


Ebből mit lehet arra következtetni, h megcsal?! Te jó ég... értelmezd a szavakat!

2016. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!