Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan embert, aki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, aki ha a világ összes embere közül választhatna, akkor is a jelenlegi barátnőjét/barátját választaná?

Figyelt kérdés
Elvileg ugye ez lenne a szerelem lényege és a filmekben is ez van, hogy aki szerelmes az csak a szerelmére vágyik és ha bárkit megkaphatna akkor is csak őt akarná. De vajon van ilyen a valóságban? Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy létezik-e olyan férfi aki így érez, vagy valaha így érzett a barátnője/felesége iránt.
2016. nov. 3. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen emberért nem cserélném le a jobbkeze.....őő nincs!
2016. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A férjem nekem ezt mondja. :) Ti vagy elhiszitek, vagy nem. Én igen.
2016. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én éreztem már így :)
2016. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig találni megfelelőbb embert magadmellé, hiszen 7milliárdan vagyunk a földön, még a legextrémebb embernek is van párja a világba, attól független hogy lehet sose ismerik meg egymást, lehet, hogy szerelembe vagy valakivel de másnál is érezheted és lehet hogy jobban hozzád illik.
2016. nov. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM
2016. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En igy vagyok a jelenlegi ferjemmel, megnezek mas pasikat, de a vilagert le nem cserelnem, 7 eve egyutt:-)))
2016. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban magamról igen, így érzem. Bejön szexuálisan is még mindig (4 éve vagyunk együtt), belsőleg meg... hát nincs olyan férfi, akit úgy ismernék, és tudnám, hogy hogyan passzolna hozzám. Róla meg tudom, hogy jól működünk együtt.
2016. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár srácnál láttam eddig ezt. Lánynál egynél sem.
2016. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!