Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletes a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes a kapcsolatunk, mégis rettegek. Más is volt már így? Megoldás?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyunk együtt, ennél jobb kapcsolatot elképzelni sem tudnék. Mindenben hasonlítunk, közös a jövőképünk, mindent tudunk együtt csinálni, jó a szex, nincsenek veszekedések, rengeteg szeretetet ad.

Egy a baj : nekem a legutóbbi kapcsolatom óriási sérelmet hagyott bennem, emiatt szinte nap mint nap attól félek, hogy valami baja eshet. Annyi szörnyű dolgot hallani mindenhonnan, mindig belegondolok, hogy ez akár vele is megtörténhetne és megszakad a szívem.

Tudom, hülye vagyok. Csak magamat idegesítem, leszeretnék szokni erről. Jó lenne tapasztalatokat hallani :(

20l


2016. nov. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Inkabb azon "aggodj", hogy az alig par hetes tokeletes kapcsolat 10 ev mulva is pont ugyanolyan tokeletes legyen.
2016. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell ám ilyen lekezelő stílusban válaszolni. :) Nem vagyunk sok ideje együtt, de úgy gondolom, hogy ez nem probléma. Mindenki kezdi valahol, annak meg örülhetek, hogy eddig problémamentes minden.
2016. nov. 5. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem annak szantam:) elnezest.
2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk erről leszoktatni. Az előző kapcsolatod dolgait neked magadban kell lerendezned, ha az nincs meg, ne várj csodát.
2016. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsónak igaza van. Más tapasztalataiból tanulhatsz, de nem annyit, mint a sajátodból.


Talán gondolkodj el mélyen azon, hogy mi okozott ekkora sérelmet, és hogy mit tudnál ellene tenni. Később pedig meg kellene szakítanod minden olyan gondolatmenetet, ami erre emlékeztet.

Ha tudatosult már benned az, hogy ez butaság, mégis ezen agyalsz, akkor mi nem tudjuk varázslattal kiszedni belőled. Rajtad múlik minden, nem másokon. Próbálj meg megbékélni azzal a sérelemmel, ami benned van. Az már a Te részed, élj vele együtt, ugyanis a múltadon nem tudsz változtatni. Bánhatod, de felesleges.


Sokszor hallunk rossz híreket, sajnos a mai világban már egyre többet. És sokszor gondolunk bele abba, hogy a szeretteinkkel, illetve velünk is megtörténhet. De ha ettől rettegünk, elfelejtünk élni. Elfelejtjük élvezni a pillanatokat és az apró örömöket. Én is féltem a szeretteimet, Te is, ahogy minden normális ember. De nem szabad, hogy eluralkodjon rajtad. Nekem is sokszor eszembe jutnak rossz dolgok, ezzel minden ember így van. De meg kell tanulni kontrollálni, mielőtt azok kontrollálnak téged. Erre sajnos nincs jobb képlet, se orvosság. Ez talán inkább fejben dől el.


Próbáld meg elterelni a gondolataidat, ha ilyen eszedbe is jut, akkor próbálj meg tenni ellene. Nyilvánvalóan egy természeti katasztrófa ellen nem sokat tehetsz, de ha nem ilyen nagy dolgokról van szó, és lehet rá megoldást találni, akkor találj. Óvatosnak kell lenni a mai világban, de nem annyira, hogy inkább ki sem teszed a lábad a házból, nehogy baj történjen. Azzal ártasz magadnak, ha nem tudod rendezni ezt magadban, mert akkor ezen fogsz rágódni, ahelyett, hogy élnél és élveznéd az életet, amíg tart.


19/L

2016. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!