Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogató tipus a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogató tipus a barátnőm, de kapcsolatban egy sárkány, miért?

Figyelt kérdés

Barátnőm iszonyatosan édes, mindenben mindenkinek segít. Kedves és bájos. Már évek óta ismerem szóval nem játszotta meg magát. Persze szereti ha egy kicsit békén van hagyva.

Összejöttem vele. Tudom h ő nem igazán szeretett, de adott egy esélyt nekem. S konkrétan a legsikeresebb korszakom élem általa. Pont olyan mint barátként. Viszont sokszor azt mondja, h megse érdemel engem, ő neki nem való kapcsolat és h neki örökös egyedüllét jut. Miközben másokat sikerre jutatt. (amúgy nagyon otthon van a motiváció terén.)

Konkrétan ellökne magától, mert nem tud mit kezdeni a helyzettel. Megakarom őt tartani, csak nem tudom h h tegyem. Tudom nincs más vki az életében. Bár probálkozok vannak, de ez természetes mert nagyon törékeny lelkileg és rá van írva h : bizz bennem.

Emmellett nem akad ki semmin, akár még lányokkal is elmehetek inni. Semmi féltékenység nincs. Inkább oylan érzés , mintha totálisan mindegy lenne, h kavarok-e vkivel mellette.

Mostanában depis de nagyon. csakúgy rájön a sírás. s nem leeht megvigasztalni.


Nem tudom mit tegyek :( Úgy imádom őt. De aggaszt a reakciója

26F (a lány 19L)



2016. máj. 13. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen te nem tudsz változtatni, ő tudna. Szakember segítségére lenne szüksége.
2016. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sárkányt egyáltalán nem erre a típusra szokás mondani.
2016. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés és a tartalma szöges ellentétben áll egymással, ez hogy hoztad össze?

Valószínűleg most neki lenne szüksége motivációra, megértésre.

Az is lehet, hogy ugyan kedvel téged, de mivel tudja, hogy nem ugyanolyanok az érzéseitek, felmerül benne a szakítás gondolata, és ez keseríti el.

Nekem is volt édeskedves barátom, aki odavolt értem, de nem tudtam romantikus értelemben szeretni, pedig amúgy barátként szerettem. Ez elkeserített és magamat okoltam, hogy nem tudom őt értékelni. Esetleg még ez lehet a háttérben. Ne kapaszkodj belé.

2016. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A baratnod nem sarkany, hanem pszichoterapiara szorulo mentalis beteg ember.
2016. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet h igazatok van, hogy gondok vannak vele. Nem engedi h támogassam mindig azt mondja h "ő megoldja". Talán túlságosan is támaszkodok rá..

S lehet h igazad van, h nem szeret szerelemből

2016. máj. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!