Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetted már az orgazmust?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetted már az orgazmust?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ez nálatok nem párkapcsolati probléma?

2016. nov. 9. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Hova kellett volna tennem?
2016. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván tettetted :D
2016. nov. 9. 23:23
 3/15 A kérdező kommentje:
Ekkora fantázia reméltem, hogy szorul belétek, de már korrigáltam.
2016. nov. 9. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Zsebkendőbe teszem az orgazmust általában.
2016. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Megtettem, hogy átéltem! De Sosem tettettem..! :D
2016. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagyok, szóval nem. Elég nehéz lett volna tettetni. :D
2016. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
Ha a férfi figyel a nőre szeretkezés közben, kizárt, hogy ne venné észre az átvágást. És milyen az a kapcsolat, ahol tettetni kell?
2016. nov. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az esetek 97%-ában.

Okok:

-mert a pasi többször akarta mint én, nekem meg már nem volt kellemes, de így legalább hamarabb túl voltunk rajta

-mert a pali addig nem akart békén hagyni, amíg orgazmusom nem volt, és egy idő után ráuntam

-mert van, hogy nincs kedvem szexelni, csak egy kis ölelgetésre vágyom

-mert van, hogy nincs kedvem szexelni, de ha gyorsan "elmegyek", akkor ő is eldurranhat

-mert vita után nincs kedvem szexelni, és mégis van, h kell, mert a ffi azt akar, és mivel nekem nincs, így hamarabb letudható

-épp nem hüvelyi orgazmusra vágyom, hanem csak klitorálisra (ez olyan lelki dolog), de addig nem hagy békén a pali, amíg nincs hüvelyi, mert "az az igazi"

-nem érzem, hogy igazán szeretnek vagy törődnek velem, és ez bizonytalanná tesz

-ezek kombinációja

Jelenlegi barátommal is olyan kevésszer van orgazmusom, és abból is általában csak klitorális, hogy egy kezemen meg tudom számolni, pedig nem tegnap jöttünk össze (egyébként ha van, akkor viszont tényleg óriási). Napi többször akar szexelni, és én is kívánom, de esetek 95%-éban még csak a közelében sem vagyok. Amúgy meg soha nem voltam még ilyen szerelmes, cuki, figyelmes, az ágyban pedig mindent megtesz. Ha azt akarom, h keményen vadul csináljuk, akkor azt, ha spontánan akkor azt, ha inkább romantikára vágyom, akkor azt, és nagyon kívánom is, legtöbbször én mászom rá, és így sincs orgazmusom. Szóval tettetem, mert azt akarom, h megelégedjen magával. Ettől függetlenül élvezem a dolgot. Sőt! A lelkemnek és a testemnek is jól esik. Csak van ez az elvárás, h addig kalapáljuk a nőt, míg el nem élvez. Ha ez így lenne, akkor egy idő után elkopna a srác is meg én is, mert vagy a nap 24 órájában kéne csinálnia, vagy elhagyna, mert nem tud kielégíteni, és ez csalódás.

2016. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Kb. ugyanabban a helyzetben vagyok, mint #8-as. Rengetegszer tettettem, mert társadalmi elvárás, hogy nekem, a nőnek muszáj MINDIG elmennie, különben szar a férfi és amúgy is axióma, hogy orgazmus nélkül nem lehet élvezni a szexet. Több férfival voltam együtt, először a mostani párommal volt egyáltalán orgazmusom, az is a kezeimnek köszönhetően. Azóta sem volt pár alkalomnál több szex közben, esetleg utána némi simogatás vagy saját munka után megyek el néhányszor.


Szóval az előző kapcsolatokban fullra eljátszottam, a mostaniban pedig már nem, mert az első szex közbeni orgazmusom reakciója annyira más volt, hogy esélyem sem volt nem "lebukni". Azóta nem tettetem, mert beszéltünk róla óvatosan, amikor közöltem, hogy nekem ez így pont jó, ha sikerül, sikerül, ha nem, akkor sincs semmi, nekem teljesen megfelel, és kár ezen erőlködni. Semmi gond nincs belőle, sokkal felszabadultabb az egész szex így, hogy nincs mindkettőnkben a kényszer, hogy én ki legyek elégítve feltétlenül, ergo színészkedni sem kell.

2016. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, a párom sose elégít ki, de legalább neki jó, mindig kb 2 perc, neki jó, nekem nem. Elfogadtam a helyzetet
2016. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!