Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetted már az orgazmust?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetted már az orgazmust?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ez nálatok nem párkapcsolati probléma?

2016. nov. 9. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tudok elmenni nyalás közben, vagy legalábbis iszonyú nehezen, és a mostani pasim meg azt mondta, hogy ő csak akkor szeret nyalni, ha "van eredménye". Részben érthető, nyilván, de ez bennem előhozta a megfelelési kényszert, ami eddig nem volt, mert nem akarom, hogy elmenjen a kedve, mert amúgy jól nyal, csak én vagyok ilyen "nehéz eset". Vicces, hogy a régebbi pasiknál, akik ugyan önzőbbek voltak, nem törődtek vele, hogy jó lesz-e a végén, na náluk nem játszottam semmit. Nála pedig nyalás közben már rászoktam, mert olyan rossz látni, amikor csalódott. :'(((
2016. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Társadalmi elvárás. Őrület. Ezt rossz volt olvasni is. Hát ennyi önbecsülés sincs a nőkben? Nem egy partnerem volt nekem se, de soha az életben nem kellett eljátszanom, ha nem volt. Aki nem tud elmenni, az gondolt már arra, hogy lelki oka van, amit érdemes megtalálni?
2016. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Istenem... Ennyi b@lf@ sz nőt... 😓

Baromi nagy lúzerség tettetni sztem, mivel csak magatokkal cs esztek ki...

Vagy keress olyan partnert aki kielégít rendesen. K..va nagy hülyeség "kényszerből" lefeküdni a pasival, mert ő szeretné...pluszba eljátszani, h hű de rohadt jó volt vele... -.-"

Nem tudom megérteni ezeket a nőket.

20/N

2016. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 #13


Na látjátok, ezért tetteti sok nő az orgazmust. Mert akkor a nő a lúzer, szar a pasi, és hülyék mindketten. Az nem is opció, hogy valaki ilyen, és esetleg félévente maszturbál egyszer, mert kb. ennyi az igénye és erre képes. Csak úgy mondom, hogy 50-100 éve még ez volt a "normális", és az a nő, aki elélvezett, az valami ufó volt, és ugyanúgy keresték a "lelki okokat", hogy miért élvezi... Most én vagyok az ufó, mert annyira hihetetlen, hogy sorozatorgazmus nélkül is tudom élvezni az együttlétet.

2016. nov. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt már, mert épp nem tudtam feloldódni, és nem akartam páromat megbántani. Mivel nem visszatérő, rendszeres probléma, csak alkalmi és inkább miattam van, nem akartam megbántani, rombolni az önérzetét. Ha valamit rosszul csinált, vagy másra vágytam, akkor rávezettem, vagy szóltam neki, így ilyesmivel sincs gond. Odafigyel rám, imád örömöt okozni, szóval a törekvései is rensben vannak. Bár volt már, hogy megérezte, hogy nincs kedvem, akkor magától hagyta abba, és inkább csak szeretgetett. A felsoroltak ellenére tényleg ritkán van ilyesmi, és mint mondtam, általában kívülálló okok miatt (sok stressz leginkább), így nem éreztem, hogy szükség lenne beszélgetésre :)
2016. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!