Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megőrjít az, ahogyan a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít az, ahogyan a barátnőm szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy pár. A női tagja évek óta a legjobb barátnőm, a férfi tagja pedig 17 éve a legjobb barátom (ennél több soha nem volt köztünk)


Nagyon drukkoltam nekik, mert nekem a fejemben ők a tipikus álompár kategóriába estek.

Viszont, kezd a dolog egyre jobban bosszantani.

A barátnőmmel kezd megromlani a kapcsolatunk. Egyfolytában azt érzem, hogy azt akarja velem éreztetni, hogy a barátja az övé, ami szerintem egyértelmű. Egyre többet mesél olyan ábrándosan, amiről süt, hogy csak játssza magát nekem. Úgy értem, hogy tényleg szereti a barátját, de nekem egy kis műsort is tesz rá. Egyszerűen már kiborít. Ezzel a barátnőmmel napi szinten együtt dolgozunk, tehát szinte mindig ezt kell hallgatnom, de már nagyon unom.


Mit tehetnék? Nem akarom megbántani, de már elegem van abból, hogy valamiért féltékeny rám. De ugyan mi oka lenne rá? Én voltam a legnagyobb drukkolójuk és ezt ő is tudja! Most viszont már egyre kevésbé érdekel, és kedvem lenne a képébe ordítani! De akkor mind a kettőjük barátságának annyi lenne. Én régebb óta ismerem a barátját, mint ő, természetes, hogy vannak szokásaink amivel nem hagyunk fel, de ez őt nem értem, hogy miért zavarja. Ezek olyan dolgok, amik barátok között természetesek. Ja és pontosan tudja a barátnőm, hogy párkapcsolatban vagyok!



2016. nov. 14. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem van valami furcsa az írásodban.

Mintha legbelűl mást éreznél, mint amit leírtál és a végén a pároddal védekezel.

2016. nov. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mik azok a "természetes" dolgok? Mert azért egy férfi-nő barátságban eléggé máshol vannak a határok, mint egyneműek barátságában, ez duplán érvényes, ha a felek kapcsolatban vannak.
2016. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Arra tippelnék hogy lány, de az is lehet hogy egy nagyon lányos fiú.

2016. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy ilyen helyzetnél mindig jelen lesz a féltékenység, mivel a legtöbben nem hisznek a fiú-lány barátságban, és egyből arra gondolnak, hogy biztos dugni akarnak egymással a felek, pedig ez nem minden esetben van így. Nekem is vannak olyan fiúbarátaim, akik meg is mondták, hogy csak barátként tudnak rám nézni.

Szóval szerintem hanyagold kicsit a barátnődet egy ideig, aztán ha fontos voltál neki, úgyis meg fog békélni veled.

2016. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként és a párommal szinte tökéletes a kapcsolatunk. Persze vannak nézeteltérések, de ez szerintem teljesen normális.

Indulatot szerintem azért érezhetsz az írásomból, mert tényleg mérges vagyok. Egyszerűen nem értem, hogy miért féltékenykedik, és kezd úgy viselkedni, mint akinek valami baja van. Olyan szinten játssza magát nekem, hogy... Szerintem mindenki meg akarná tépni. Nem az zavar, hogy jól megvannak, sőt! Imádom, hogy összejöttek, de ez a nő, egyszerűen mint egy elmebeteg, már úgy csöpög. Mást is bosszant vele, csak én kiemelt figyelmet kapok tőle. De lehet hogy az lesz, amit mondasz, hagyom. Csak attól félek, hogy megsértődésnek veszi és akkor olyan, mintha kiderült volna, hogy féltékeny vagyok, pedig csak szimplán túl akarok lendülni a tényen hogy együtt vannak és természetesnek kezelni. Ja és a barátja, természetesen nem ilyen, tehát amikor valaki látja ezt a cirkuszt, őt is égeti!

2016. nov. 15. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem állítsd falhoz és kerek-perec kérdezz rá, hogy zavarja-e, vagy hogy mi a baja.

Viszont ha mindenkinek hasonlóan áradozik, nem csak neked, akkor szimplán lehet, hogy ő ilyen, te meg magadra veszed az előzmények miatt. Vannak emberek, akik ilyenek, egyszerűen muszáj világgá kürtölniük és mindenkinek az orra alá dörgölniük, hogy ők mennyire boldogak. :)

2016. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!