Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy sose lett volna kapcsolatom, vagy hogy nem vonzódok senkihez. Ez így nem igaz. Mert voltak kapcsolataim, de valahogy sose éreztem tüzet senki iránt. Ha elmúlt akkor sem éreztem fájdalmat. Elmúlt, vége, ennyi.

De olyan tüzet, minden elsöprő szerelmet mint amit a tévében vagy szerencsésebb pároknál lehet látni, olyat én sose éreztem.

Persze engem is felizgat egy csinos, szexi nő. Vonzalommal tölt el. Izgat mint nő, kívánom, jó vele lenni testileg is, vagy csak úgy közös program. De szerelem az nincs. F/36



2016. nov. 8. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsés vagy valahol. Én sajnos tudok szerelmes lenni. A szerelemnek pedig fájdalom a vége. :( 38F
2016. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert nem találtál még olyan nőt, aki testileg-lelkileg is 101%-ban érdekel. Még nem volt senki, aki igazán elpöccintette volna az agyad bizonyos részét :)

Az, hogy van szex, az lehet anélkül is, hogy mélyebb szerelem volna.

Amúgy szerintem ez a jobbik, hogy felismerted, hogy nem voltál még igazán szerelmes. Szerintem evvel nincs semmi baj...ami késik, nem múlik..

31N

2016. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nlp válasza:
Az érzelmeinket tudattalanul állítjuk elő bizonyos építőelemek segítségével. Az építőelemek közé tartozik az intenzitás. Te lehet, hogy általában kevésbé intenzíven élsz meg érzelmeket, így a szerelmet is és amit hallottál róla másoktól az távol van a Te élményedtől. Az érzelmeink felismerése, változtatása, előállítása megtanulható az NLP eszközeivel.
2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!