Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, vagy az más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, vagy az más?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, úgy fél évig nagyon közel álltunk egymáshoz. Komolyan számíthattam rá, és egyszerűen minden volt amit valaha kerestem. A hibáival együtt is. Valahol ott rontottam el, hogy bulik alkalmával csókolóztunk nem egyszer, szex sose volt. Szóval nem használt ki, pedig megtehette volna. De azt hiszem ő tényleg csak barátként szeret. A lényeg, hovy engem frusztráltak az érzéseim, nem tudtam kezelni és összevesztünk. Ez most már 3-4 hónapja. És nagyon ritkán, de még beszélünk, viszont az tök felületes. De ugyanúgy érzek, ő ezt tudja, gondolom nem akar tovább bántani. De szenvedek nélküle is...

Ő volt kb az első srác aki nem csak megdugni akart hanem azért foglalkozott velem, mert tényleg törődött velem, ha csak barátként is. Volt 1-2 kapcsolatom, de egyiküket se érdekeltem igazán. Szóval csak beleszerettem abba, hogy szeretett? Volt hogy félre is értelmeztem az egészet, azt mondta szeret csókolgatott, azt mondta a legjobb nő vagyok a világon, ilyenek. Ezt így egyszerre és akkor komolyan azt hittem átalakul a barátságunk, de ezután kezdtünk folyton vitázni. Hiányzik, de nem tudom mit mondhatok neki. Vagy hogy mi volt mindet köztünk...


2016. nov. 15. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ha nekem valaki ilyeneket mondana, hogy te vagy a legjobb nő a világon, tutira arra gondolnék egyből, hogy nőcsábász a pasi.

Amúgy ha fontos neked, akkor próbáld vele megbeszélni a dolgokat. Pl. mondd azt, hogy szeretnéd, ha újra barátok lennétek, és ha nem haragszik rád, akkor még simán lehet olyan a viszonyotok, mint régen.

2016. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!