Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes vagyok a tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén keztem itt az első évemet, ő egy ideig tanárom volt de már nem tanít engem, mert velem és vele kapcsolatban elindult egy pletyka:---))

Másoktól szokott rolam kérdezősködni folyamatosan. Általában ez a 'szoktam e még foglalkozni az üggyel(pletyka)' de valamelyik nap a szerelmi életemről kérdezett wtf

Hogy kerüljek újra a közelébe? A dolog előtt szinte barbátság alakult ki köztünk, ami nala nagy dolog mert utál mindenkit lol

Most meg megcsak egymas közelébe se mehetünk, mert meg elterjesztenek valamit megint rólunk.



2016. nov. 16. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába írtad ki?
2016. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs is cikibb, mint a nedves bugyijú erotomán téveszméktől szenvedő kislány, aki somfordál a fiatal tanárbácsi után... Verd ki a fejedből.
2016. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetemi tanár, vagy miért felnőtt párkapcs?


Nem tudom mi ott a szabály.


De középsuliban csak érettségi után lehet köztetek valami.

2016. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy korrepetálásra szorulsz.
2016. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!