Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szerelmes vagyok valakibe. Ez betegség?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Mióta az eszemet tudom nem volt olyan időszakom, hogy ne rajongtam volna eszeveszettül valakiért akit ismerek. Ez persze serdülő koromban okozott legtöbb problémát amikor a párkapcsolati dolgok alakulgattak. 16 évesen volt az első komoly kapcsolatom de megcsaltam a párom mert beleszerettem másba és átléptünk egy határt. Azóta fizikálisan hűséges vagyok a partnereimhez de folyton fellángolok valakik után. Itt kvázi bárkiről lehet szó. Akár valami csaj a pénztárban ahova járok vásárolni, akár egy osztálytárs, akár a szomszéd hatodágú unokatesója. Ezek olyan érzelmek amiket sajnos komolyan élek meg (ráadásul 20 éven felül mindenki belefér). Nem tudok koncentrálni miattuk a napi dolgaimra mert ábrándozom majd kiégek de rögtön jön valaki megint aki azonnal fellobbant. A munkahelyemet is otthagytam mert a főnöknőm megneszelte hogy rajongok a férje után és nem akartam bajt.

Elkezdtem ismét egyetemre járni. Persze mi történt? Beleszerettem legalább 4 osztálytársamba. Ez régen ennyire nem volt extrém. Egyre több ember érdekel és nem tudok kiégni. Ez az érdeklődés nem csak testiségre terjed ki. Inkább pulzáló kíváncsiság, hogy milyen lehetne a másik ha velem járna, milyen lenne csendben fogni a kezét, megsimogatni a haját, örömet tudnék e neki szerezni stb.

Tudom kicsit furcsán hangzik az amiről írok de igaz.

Nagyon vágyom egy olyan párkapcsolatra akit életem végéig szerethetek és nem vonja el semmi róla a figyelmem vagy arra vágyom hogy ne érezzek semmit. Forduljak pszichológushoz?


2016. nov. 16. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok csak én nem szerelmes leszek, hanem kiszemelek valakit és elkezd tetszeni , elképzelem milyen lenne vele stb..majd jönn egy másik és így tovább. Pedig párom van, de nem csalnám meg. Ha úgy érzed szükséged van pszihologusra akkor menj el. De valóban szerelmes leszel vagy csak azt hiszed?? Érzed a pillangokat mindig stb?

28/n

2016. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodó tipusú nő vagyok és mikor volt az aktudlis pàrom akkor màsra esetleg ràtudtam nézni de ennyi több!Most velem is ez van hogy kipróbàlnàm màssal a kapcsolatot de nem akarok kockàztatni a mostani pàrom szeret és tisztel nem ér annyit az egész!
2016. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodó tipusu nő vagyok de mikor volt az aktuâlis pàrom akkor esetleg màsra rà tudtam nézni de ennyi semmi több!
2016. nov. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El nem tudod képzelni mennyire irigyellek. 26 éves nő vagyok és eddig csak egy valaki érdekelt. Senki más. Jelentkező lenne dögivel, de a sok semleges férfival már nem próbálkozok. Akkor sem alakult ki semmi, ha hosszabb ideig jártam velük, hátha.


Ha valami betegség, én elkapnám. Ha voltál pszichológusnál kérlek mondd majd el, mi kell hozzá, hátha én is össze tudom hozni.

2016. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: Igen, olyan érzések mintha pillangók repkednének bennem. Zavarba jövök, heves szívverésem is lesz stb.

Utolsó. Ha egyszer rájövök a receptre akkor megírom :) én is cserélnék te veled

2016. nov. 16. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Hàt öhmmm....úgy làtom nem vagyok ezzel egyedül.Épp a minap gondolkoztam el azon,hogy elmegyek szakemberhez.Folyamatosan keresem a szerelmet,kb.2 évig szokott tartani egy-egy,aztàn rögtön vadàszok valaki màsra.Az,hogy ezzel màsokat bàntok meg,az a legrosszabb.Lehet gyerekkori trauma az okozója nàlam.És ugyanígy fantàziàlgatok éjjel-nappal,csakhàt rámegy a munka rovàsàra.Imàdok tanulni,sokminden érdekel,de ezek a fellángolások megszédítenek.Úgy gondolom,alkalnatlan vagyok kapcsolatra :( kérdező,ha gondolod írj privàtot.

28/N

2016. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam!
2016. nov. 20. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!