Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen idióta a testvérem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen idióta a testvérem?

Figyelt kérdés
Ő 17L volt egy féléves kapcsolata(az első hosszabb kapcsolata,vele vesztette el a szüzességét),de a srác megcsalta. A húgom otthagyta,pár hónap szünet után összejött 1 másik sráccal(őt sokkal normálisabbnak,jobbképűbbnek találom és tényleg 1 becsületes srác aki megbecsüli szereti a húgomat). Már vele van 2 éve de 1 ideje összejár az előzővel(aki 1 kujon össze vissza csalja minden barátnőjét és félcigó amellett az se nagyon tetszik).Próbáltam beszélni a hugommal,hogy miért csinálja ezt(mondtam neki,hogy gáz ne legyen már rIbI).Nem tudott rá értelmes választ adni. Miért teszi ezt miért vonzó neki 1 ilyen féreg?
2016. nov. 20. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd tanul a saját hibájából.
2016. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha se szép, se csúnya szavakkal nem tudsz rá hatni, akkor meg kell tapasztalni a saját bőrén. 19 vagyok, de 15 éves voltam, mikor összejöttem egy olyan sráccal, akit a környezetemben mindenki utált. Utálták a személyiségét, szakítottunk is párszor (engem soha nem csalt meg), de 2 évig voltunk együtt összességében. Mindenki mondta (szépen is és nagyon csúnyán is), hogy nem ő a jövőm. Nem hittem nekik, ennek ellenére is vele voltam. 2 év után jöttem rá, hogy igazuk volt.

A húgod is rá fog jönni, te pedig valószínűleg nem tehetsz érte semmit. Nem tudod megvédeni mindentől, nem tudod megváltoztatni az érzéseit. Én is sokszor megkaptam az exemről, hogy biztos megcsal, mert velem is csalt már meg mást. Velem nem tette meg, de ehelyett rengeteg más baromsága volt, és én annak ellenére szerettem. Legalábbis ezt hittem akkor. Ma már tudom, hogy az nem volt igazi, de ebben az a lényeg, hogy próbálj meg segíteni a húgodnak, viszont ha hajthatatlan, akkor ne avatkozz bele. Állj mellé, valahogy védd meg a hülyeségektől, de jobbat nem tudok sajnos.

Szépen felvázolhatnád neki, hogy külső szemmel lássa a két srácot, úgy, ahogy mondjuk te.

2016. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utálom ezmiatt 1 kis ribi ahogy viselkedik.
2016. nov. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!