Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párválasztásnál befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál befolyásol titeket a családi háttér?

Figyelt kérdés

A lány akivel nagyon joba vagyok szeretném megprobálni, viszont kicsit zavar hogy nagyon zürös a családi háttere.

Tudom hogy ez nem kéne hogy befolyásolja a kapcsolatunkat.

Nálatok ez befolyásolna bármit is?


2016. nov. 20. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. Exemmel volt nagyon rossz tapasztalatom (pl. az anyósom konkrétan bántalmazott engem és anyám is). Ha megismerkedem valakivel, mindig félek a család reakciójától. Az enyémet be se akarom mutatni senkinek, mert nem olyan a viszonyunk. Ha valakinek kedves, jó, szerető családja van, akkor az ellentétek miatt vagyok feszült és hamar kiütközik, hogy nem illek a képbe sajnos. Ha pedig hozzám hasonlóan borzasztó, zűrös, akkor csak a múltamat idézi fel bennem és menekülésre késztet. Szóval remélem egyszer, hogy majd egy független emberrel alapíthatok egy saját kis családot.
2016. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem befolyásolt, viszont innentől már fog. 3 kapcsolat után rájöttem, hogy sok problémánk családi háttérre visszavezethető, ezért innentől nézni fogom ezt is.

30/f

2016. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk befolyásolta, csak fordítva: a zűrös háttér méginkább kihozta a páromból, hogy "meg akar menteni" (amúgyis ilyen "szárnyaim alá veszek, akit csak tudok"-típus), törődni velem, odafigyelni, és támogatni/segíteni, hogy minél előbb kikerüljek ebből. :)
2016. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jobb ezt előre tudni. Az én párom levezette hogy mijen összetartó család meg stb... és mikor taliztam velük ??? Akkor láttam hogy egy alattomos sunyi banda. A páromat ugráltatják kihasználják dirigálnak neki. Ő meg hagyja. Engem utálnak mert egy őszinte ember vagyok aki elmondja ami nem tetszik. De szó szerint rühellem őket. Ha újra kezdem valaha is ezt szem előtt fogom tartani 😊
2016. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha valakinek zűrös családja van, de ő pl. elmenekült abból a környezetből és normálisan él, akkor ez nem zavarna. Ha viszont zűrös a családja és még velük él vagy napi szinten tartja velük a kapcsolatot, és emiatt én is bele lennék keverve minden bajba, akkor valószínűleg nem mennék bele semmi hosszabb távú dologba az illetővel.
2016. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Számít.

Nem az érdekel, hogy mennyire érintkezem a családjával, mert az nem érdekes, ki lehet védeni. Sokkal inkább az, hogy a párom rengeteg viselkedésmintát öröklött a szülei neveltetéséből, és ha azok rosszak, akkor bizony meg fogom látni, hogy mire kell odafigyelni a barátnőnél is. és ha bizony sok a rossz, akkor én nem vagyok az az ember, aki éveket tölt azzal, hogy felismerje-felülírja a szüleitől örökölt rossz viselkedésmintákat.

Tehát olyat keresek, aki hasonlóan magas szinten jár önismeretben-önfejlesztésben, mint én.


24f

2016. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól függ. ha tisztában van vele,hogy milyen a családja és ő nem olyan,meg nem védi őket minden áron,akkor nem zavar.

de ha nagyon elfogult és nem veszi észre,hogy nem normális a családja,esetleg ő is olyan,akkor felejtős.ű

persze nem azt mondom,hogy szidja a családot,de értitek

2016. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyne. Fontos, hogy mit kapott otthonról. Vagy mit nem.
2016. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is fontos.
2016. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon zűröshöz még nem volt szerencsém, de biztos meggondolnám, hogy kell-e nekem a pasi annyira, hogy elfogadjam. Ami engem nagyon zavar,a túlzott családcentrikusság pl. amikor minden ünnepet ott kell tölteni, mindenkinek ajándékot vinni, mindenkit mindig felköszönteni, ha vidékiek odamenni több napra és jópofáskodni. Lehet ezt sokan elítélik, de mivel én család nélkül nőttem fel, szerintem jogos, hogy ha én részemről nem tudunk senkihez menni látogatni, akkor hadd ne menjek másokhoz tenni a szépet. Szívesebben vagyok párommal csak kettesben.
2016. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!