Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen módszerek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerek vannak féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első, mostani kapcsolatom durván fél éve tart. Mielőtt teljesen beleszerettem volna a barátomba nem volt hasonló problémám, azonban ahogy erősödtek az érzelmeim, gyakran azon kaptam magam, hogy olyan lányokra vagyok féltékeny, akikkel egyetem, vagy edzés miatt találkozik nap, mint nap. Nem beszélget velük egyetemen, edzésen kívül, tehát semmilyen okom nincs a féltékenységre, én mégis rosszul érzem magam.

Leszögezem, hogy soha nem hisztiztem neki emiatt, sőt, tudomása sincs a féltékenységemről, tehát a kapcsolat harmonikus, nincs veszekedés ez miatt (sem).

A kérdésem, hogy magamban hogyan rendezzem le ezt, mert megkeseríti a mindennapjaimat. Nagyon rossz így.

Köszönöm előre is, 18/L


2016. nov. 23. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne ragaszkodj hozzá, mint egy csecsemő az anyjához!

Fogadd el, hogy attól, mert kapcsolatban vagytok, még ugyanúgy két erős független személyiség vagytok! Csak így maradhattok fenn, csak így biztosítható az egyensúly-egyenlőség. És foglalkozz önismerettel, önfejlesztéssel, érzelmeiddel-szükségleteiddel!


Ha ez a gondolat megbomlik (mint nálad most), akkor az károsan hat majd az életetekre. Két gyenge félember lesztek, lelki, aztán testi bajokkal. Sose jussatok oda.

2016. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!