Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon régóta együtt vagyunk és teljes mértékben meg is bízok benne.Viszont ott van az exe akire rettenetesen féltékeny vagyok.Valahogy a kapcsolatunk eleje óta mindig böki a csőrömet.Mikor összejöttünk akkor voltak abban a fázisban,hogy ők legjobb barátok(ekkor már szakítottak pár hónapja).Utána már nem tartották a kapcsolatot de párom fb-on folyamatosan lájkolta az összes képét.Megkértem,hogy ne tegye mert nagyon zavar.Folytatta....Kérdeztem ekkor,hogy tényleg ennyire fontos hogy lájkolva legyen az a kép?Egy darabig még csinálta aztán abbahagyta.

Kb 3 éve csinált instagramot,ami nekem ekkor még nem volt.Mikor rá kb fél évre én is csináltam,láttam hogy ott az összes képe lájkolva van a csajnak.Oké,nem szóltam semmit,de belül majd megölt a féltékenység.

Az utóbbi kb 1 évben felhagyott itt is a lájkolással mert mondtam hogy zavar.

Na ekkor(tudom nagy butaság) de elvettem a telóját és unfollowoltam a csajt.Kb egy hét múlva látom hogy újra bekövette.

És ez mai napig így megy!!Néha benyomom az unfollowot de észreveszi(mert gondolom rákeres) és újra követni kezdni.

Mostanában még álmaimban is szerepel a csaj,kb sírva ébredek fel.Pedig tudom hogy szeret a párom meg ezen kívül tökéletes vele minden(ő még ezt sem érzékeli mert nem szólok róla semmit)

Mit tegyek???Miért vagyok ilyen féltékeny??:( 21/L



2015. jan. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert okod van rá! Én is az lennék! Ő mit szólna ha az exeddel tennéd ezt? A fene nagy férfi egója egyből alábbhagyna! Akkor megértene elhiheted! Első válaszadót tiltani kell a .csába mindenhova ilyen hülyeségeket ír! Szánalmas!
2015. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos a legjobban ez az instagramos téma zavar.Az,hogy unfollowolom,ő viszont pár nap után észreveszi és újra beköveti!

Ha velem csinálnák ugyanezt fel sem tűnne,hacsak nem olyan az illető aki nagyon érdekel,akinek nap mint nap direkt nézegetem a képeit.


Ezen kívül viszont teljesen megbízok benne,azt is tudom ,hogy nem szokott csajokkal beszélgetni,meg tényleg nagyon jó a kapcsolatunk minden téren.

Na de ez....nem tudom egyszerűen megérteni,hogy miért teszi ezt.Nem tudja elfelejteni vagy mi?

Amúgy 6 éve vagyunk együtt.Álmomban mindig emiatt a csaj miatt szakítunk,és fura de tök élethűek ezek az álmok,utána képesek tönkretenni a napomat.

2015. jan. 7. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Átérzem, ugyanígy voltam a nő a rögeszmémmé vált, ő tette tönkre a kapcsolatunkat 4 év után. Valószínű megcsalt vele de ez más téma....veled ne legyen ilyen.
2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom:( De köszi a választ,én is remélem,hogy velünk nem ez fog történni.
2015. jan. 7. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerekes vagy. Nyilvan meg volt az ok, amiert szakitottak, es elvaltak utjaik . Ertem, hogy neked ez kellemetlen, de nem tudod kezelni ezt a helyzetet.

Mire vagy feltekeny? A likekokra?

2015. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nekem is egy hosszan tartó kapcsolatom van és nagyon nem örülnék az ilyesminek a párom részéről. Sajnos nálunk is vannak ilyen kisebb okok a féltékenységre. Egyébként meg ha azt nézzük hogy a "lájk" azt jelenti tetszik .. elég zavaró hogy más lány képe tetszik neki és azt érzi tudtára is kell adnia. Amúgy annyi a védelmére szóljon a párodnak, hogy manapság a lájkolás szinte már udvariasság kérdése is. Ha pl egy közelebbi ismerősöm kirak egy képet, akkor lájkolom.. mert ez mára szinte alap lett (sajnos). Viszont... ha ezt a barátod az exével teszi akit ráadásul követ is, akkor fontos számára. Ha nem így lenne, nem tulajdonítana neki nagy ügyet. 22/l
2015. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit túldimenzionálod az egészet, beleképzelsz olyan dolgokat is a kapcsolatba, ami nincs. Az, hogy ilyeneket álmodsz, szintén azt mutatja, hogy te borzasztóan féltékeny vagy. És bocsánat, de amennyire zavarónak gondolod, hogy a párod kiket követ vagy lájkol, legalább annyira zavaró az, hogy te meg minden internetes tevékenységét követed. Bocsi, de neked hogy esne az, ha ő beleturkálna a profiljaidba? Nem szép dolog az ilyesmi!


Ráadásul a végén mondtad ki a kulcsszót: TUDOD, hogy a párod szeret. Akkor mégis mire föl ez az egész cirkusz?

2015. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!