Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal, aki füvezik?

Figyelt kérdés
"Baràt jelöltem" heti 3-4 alkalommal sziv. Mikor velem van sosem, es mindig teljesen normalis. Az a baj, hogy ennek ellenere kell nekem, mivel okos, vicces es iszonyat jol kijovunk. Az azonban zavar, mikor haverjaval eltunik miatta fel napra. Volt, hogy ennel is tobbet szivott, de olyan is, hogy evekig semmit. Nem tudom, hogy igy belemenjek e komolyabba, ha amugy jobban illik hozzam, mint eddig barki.
2016. nov. 28. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Soha. Mondogatjak, hogy a fu "egeszsegesebb" mint az alkohol, de ennyi erovel olyannal sem jovok ossze, aki heti szinten tobbszor lereszegedik. Nekem ez egyszeruen a legalja szinvonal, es nem tudnam intelligens ember szamba venni az illetot, aki heti szinten x ezret kolt drogra/piara/ehhez hasonlo szerekre. Ertelmes lanykent szerintem te se tedd, mert csak lehuz erre az alja szinvonalra.
2016. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy jönnék össze. Viccnek is rossz.

22/N

2016. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
SOHA!!!!
2016. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes, fejlettebb országokban gyógyszerként funkcionál, itt a sötét vadkeleten még mindig az ördög műve. :))) Összejönnék vele. Elmondanám, hogy a dohányban 4000 féle káros anyag található. Jóreggelt sötétek!! :)))
2016. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Azert eleg nagy kulonbseg van akozott, hogy valaki heti szinten 3-4 fel napokat beszivva tolt, es tizenezreket kolt el ra, mintha valakin orvosi felugyelettel gyogyszerkent alkalmazzak. Felnott, ertelmes embereknek nem hiszem, hogy magyarazni kell a kulonbsegeket. Vagy ezek szerint a korhaz egyenlo opiumbarlang, mert hasznalnak morfiumot? :D
2016. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Igen, gyógyszerként sok betegségre alkalmazzák, de olyannal se jönnék össze, aki viccből antidepresszánsokat szed, vagy vérnyomáscsökkentőt. Egészséges szervezetnek nem tesz jót ekkora mennyiségben, bár részemről 0 tolerancia van. Ahogy a cigivel szemben is. Alkoholistával sem járnék. Enyik sem vicces, vagy jó dolog.

Exem egyébként mint kiderült végig füvezett mellettem, sorra hazudott a szemembe. Mióta kidobtam, még többet azív, és már néha tiszta pillanataiban sem képed felfogni, mit mondok neki. Csak néz rám üres szemekkel, és csoda, hogy nem folyik a nyála... Régen nagyon nem ilyen volt.

Én a helyedben hagynám a fenébe.

2016. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33multam..mèg cigit sem probaltam..mindig undorodtam tőle..ja kan vagyok:)
2016. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen használja, akkor nem. Nekem azzal nincs bajom, ha valaki teker időnként egy spanglit, ha olyan alkalom van, de ha ez rendszeres, akkor nem bonyolódnék bele. Az egyik exemen (és a haverjain) tapasztaltam, mennyire le tud épülni szellemileg valaki a túl sok szívástól. Ők is heti 1-2-3 alkalommal kezdték, abból pár éven belül napi 2-3-4 alkalom lett, ennyire demotivált, lusta, paranoid emberekkel azóta sem találkoztam. Exem is teljesen kifordult magából, pláne, hogy ő alapból elég labilis személyiség volt, de a fűtől teljesen megbolondult. Leszokni nem akart, többek között ezért is szakítottunk.
2016. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Én anno megtettem, jó ideig jártam egy terjesztővel. Sosem kellett érte fizetnem, mégis minden hétvégén beszívtunk. Akkor jó volt. Mondjuk ekkor voltam húsz éves, ma már max félévente-évente, alkalmanként kerül elő egy-egy spangli. Miután elszívunk egy (vagy több) szálat, akkor még nagyjából egy hétig érzem, hogy sokkal tompább, lassabb vagyok, mint különben, de nem F1-es versenyző vagyok, szóval nem akadályoz semmiben sem olyankor. Egy közeli barátnőm benne ragadt abban a társaságban, ahol az a bizonyos exem van/volt. Ő is nekiállt terjeszteni, és nem tartva be a legfőbb szabályt, természetesen szívni is. Egyre többet és egyre gyakrabban. Nem mondom, hogy olyan hú, de milyen nagy károkat okozott benne, mert egyébként időközben befejezett egy nem túl könnyű egyetemet (matekot, azt a fajta színtiszta matematikát, amiből banki elemzők lesznek), munkája van és rendesen dolgozik, nem is rossz pénzért, szóval nem feltétlenül lehet ezt összekötni a lecsúszottsággal, de attól még amikor beszélsz vele a napi 3. után, akkor érződik, hogy nem teljesen önmaga.


Addig, amíg maga az ember szimpatikus, jól kijövünk és nem azt látom rajta, hogy teljesen lecsúszott, csak a fűnek él és sem céljai, sem ambíciói nincsenek, addig ez önmagában nem akadályozna meg a kapcsolat kialakításában. Ha tesz a jövőjéért, értünk, látszólag nincs kifejezetten rászokva, függő módjára ragaszkodva az adott alkalmakhoz, hanem csak rekreációs célból, amikor összeülnek a haverokkal egy-egyet elszívnak, és közben van munkája/halad a tanulmányaival, akkor nekem ez nem lenne elég ok, hogy ne járjunk.


De ez én vagyok. Látod, sokan nem jönnének vele össze. Neked kell eldöntened, hogy hol van nálad a határ, ezt kívülállóként senki sem tudja helyetted megmondani.

2016. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Hű, nem hiszem, hogy meg tudnám tenni. Engem nagyon zavarna, hogy ennyire rendszeresen használja, illetve eltűnik emiatt.
2016. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!