Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval aki füvezik? Vagy ha már jártok és kiderül mit tesztek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

Legyen lány v fiú. (fiú vagyok)

Ha a barátnőm füvezésen kapom, vagy leszokik vagy elmegy a p*csába.

Ha azt mondja h leszokik, akkor két hónap múlva megkérem h menj el vérvételre... Háziorvos beutal..

Ha nem tartod be takarodó.


Egyébként a füvesek általában a hülyék, nekem hülye nő nem kell..

2016. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%

#1


Vagy csak nem tudják elviselni, hogy a világ egy minősíthetlen, igazságtalan szar.

2016. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Ha lány lennék (ami nem vagyok), akkor is úgy gondolnám, mint most:


"I'm not addicted to the night life, not addicted to the alcohol or drugs, but I'm addicted to succes and I'm always hungry for more."


Szóval nem :D

2016. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
5%

#3


Fú de kemény vaaaaagy!!! Felső tízezer mi? Vagy simán csak a nagy sikerek a gyerek-kertvárosiház-bömös?

2016. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

#2

Nos, leggyakrabban azért olyan az élete egy füvesnek mert léhűtőként él, rossz helyen keresgél, nem ott ahol kéne.

Fiatalkorát elitta a tanulás helyett, csak gratulálni tudok az ilyeneknek, aki nem látja be, hogy ő maga tehet róla és nem az igazságtalan világ.

2016. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Most ugrika majom a vizbe "
2016. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én nem egy gazdag családból jöttem... Apám anyám gyári munkás volt.


De eljuttam valahova mert nem leszartam az életem mint egyesek, akik azt mondják h "ja persze, neki megvolt a háttere hozzá, azért sikerült"

2016. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

#5


Én nem ilyen pitiáner értelemben vett igazságtalanságokról beszélek...


Amúgy van olyan aki simán dolgozik, középvezető, a fizetésre elég egy normál életre de boldogtalan és szenved. Nagyon kevés jó dolog van az életben, a rossz pedig növekszik.

2016. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

#7


Hány emberen sikerült átgázolni/eltaposni a "nagy siker" érdekében? Árulás, opportunizmus, kétkulacskodás?

2016. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdenék járni vele, ha pedig később derülne ki akkor akármennyi ideje vagyunk együtt akkor is szakítanék...

Az én értékrendembe nem fér bele!

2016. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!