Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok benne megbizni teljesen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel úgymond együtt vagyunk,de senki nem tudja(még a legjobb barátnőm sem),mert nekünk nem lenne szabad ezt.A volt barátom legjobb barátja,és nagyon komlpikált ez az egész helyzet.Nagyon sok mindenen mentünk keresztül,sok problámába ütköztünk,mikor én ennek véget akartam vetni ő sosem hagyta,nem engedte hogy elmenjek.Én sem akarok igazából,mert nagyon szeretem.Csak az a baj,hogy nem tudok benne teljesen megbizni,úgy érzem hogy beszélget valaki mással,és nem csak úgy baráti szinten.Nem igazán tervez velem programokat,nagyon ritkán hiv ki magával,egyszóval többet van a barátaival mint velem és nem is erőlteti meg magát,hiába mondom neki,hogy nekem igy nem jó.És ha irok neki,mindig előbb válaszol valaki másnak mint nekem,mert néha megfigyelem,és facebookon előbb van jelen,minthogy nekem irjon.Lehet ez már beteges kutakodás,vagy nem tudom,de nem birom ezt a bizonytalanságot.Beszéltem vele erről még régebben,mindig kinevetett és aztán megnyugtatott hogy nincs senkije,ezért nem kell aggódjak,de én mégis félek,nem tudok hinni neki.Talán azért mert régen faképnél hagyott,csak úgy se szó se beszéd,és nem tudtam teljesen kiheverni. Mit tudnék csinálni?Mi a véleményetek?

Bármilyen negativ hosszászolást is szivesen fogadok és köszönöm hogy elolvastátok.



2016. nov. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Miatta szakítottak elozo bartoddal.. Vagyis az o legjobb barátjával? Sztem ebbol adódhat ez a folytonos bizonytalanság. Tehat, hogy félsz attól, h ket szék közül a pad ala esel.
2016. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell bíznod benne, különben vége lesz... Valahogy muszáj lesz. Ne figyelj ilyen apróságokra, ha megcsal, akkor úgysem érdemel meg téged.
2016. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz elég felnőttnek ehhez a kapcsolathoz, még kevésbé ehhez a témakörhöz...
2016. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!