Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert a barátnőm, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert a barátnőm, már nem tudok benne teljesen megbízni. Mi lenne a jó lépés?

Figyelt kérdés
Néha találkoztam egy-egy barátommal, aki lány. az 1 év alatt volt pár ilyen eset, de szimplán barátság semmi más. Mindig elmondtam neki. Aztán egyszer tartottunk egy kis szünetet és ő rögtön találkozott egy másik sráccal. Majd kibékültünk. Az az ominózus találkát nem mondta el, csak lebukott egy üzenet miatt. Nekem kb. tiltja, hogy találkozzak bármilyen lány baráttal, duzzog stb..De azt mondja neki lehet fiúval. Nem szeretnék veszekedni, de ez szerintem gáz. Ráadásul szerintem, ha egyszer átvert többször is megteszi. Jogos, nem? Tippek, hogy mit lehetne tenni, hogy beszéljem meg vele, hogy ne legyen veszekedés? Miként tudnék jobban bízni benne?

2014. aug. 25. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A bizalmat ezek szerint ő játszotta el sajnos...

De elég fura ez az egész, csak barátok vagytok akkor mi köze, hogy kivel találkozol? Még ha a barátnőd lenne sem mondhatná meg neked, hogy nem találkozhatsz nő nemű ismerősöddel... beteges dolog... fura...

2014. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem kb. tiltja, hogy találkozzak bármilyen lány baráttal


Ezt fenéken kéne billentened, és messzire reptetned. Keressen más balekot.

Annyira jellemző ez az ilyen libákra. Ha meghallok egy ilyet már tudom hová tenni.Aztán amikor hallok róluk, csak kapom a visszaigazolást, hogy igazam volt.

2014. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet picit furán fogalmaztam, mert picit ideges vagyok, bocsánat. A barátnőm az illető lány. De, akkor sem mondhatja meg, szerintem. Én nem teszem.
2014. aug. 25. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En igy VOLTAM kidobtam...
2014. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de kb. általános iskolás korúak vagytok igaz?:D Nagyon nevetséges probléma...:D viszont akármilyen életkorúaknál alapvetőnek kell lenni annak, hogy a kapcsolatban mindkét fél egyenjogú, nincs olyan hogy az egyiknek szabad valamit a másiknak meg nem. Ahogy az is alapvető, hogy nem hazudunk a másiknak. Mondd meg neki,hogy vagy változtat ezen, vagy akkor inkább hagyjátok egymást, mert ezzel téged megbánt es nem normális így egy kapcsolat. Ha nem változik keress másik lányt(gonoszan hangzik, de kinek hiányzik egy ilyen)...
2014. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg tényleg az, hogy hazudott azt nehéz elviselni. Szakítani nem szeretnék, de hátha egy kivülálló okosabb, mint én, és tud adni egy jó tanácsot. Köszi az eddigi válaszokat.
2014. aug. 25. 22:06
 7/15 anonim ***** válasza:
5 Dobja ki, jobban jár ha megszabadul tőle.
2014. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk általános iskolások, de szerintem is nevetséges probléma, mégis az sajnos.
2014. aug. 25. 22:07
 9/15 anonim ***** válasza:

" Átvert a barátnőm, már nem tudok benne teljesen megbízni. Mi lenne a jó lépés? " - A bizalmat hosszú idő felépíteni, egy pillanat elveszíteni és egy élet is kevés visszaszerezni - ezt tartja egy mondás. Az emberek többségére nézve igaz is, ami azt eredményezi a későbbiekben , hogy az adott személyek csak tönkreteszik egymás életét, ha a bizalmatlanság kialakulása után is együtt maradnak, ugyanis az egyik, másik vagy mindkettő úgysem tud átlépni igazán a hűtlenségen vagy az adott hibán. Ez esetben jobb egyszerűen elengedni a másikat, mintsem sínylődni egy jövőtlen kapcsolatban.


Ha mégis úgy döntenél, hogy adsz még egy esélyt neki :


" Tippek, hogy mit lehetne tenni, hogy beszéljem meg vele, hogy ne legyen veszekedés? Miként tudnék jobban bízni benne? " - Kommunikáció. Szögezzétek le, hogy milyen mozgásteret adtok egymásnak és miért. Két értelmes ember nem állhat le egy olyan pontnál, hogy " de én ezt megtehetem és kész " , hanem érvelésekkel vigyetek végig minden pontot, hogy semmi se maradjon tisztázatlan, homályos vagy félreérthető.

2014. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld pacsik. :)
2014. aug. 25. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!