Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők és lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok! Mennyire vennétek zokon, ha a párotok felvetné az ötletét egy mellplasztikának? Mondjuk egyfajta ajándékként, állná az egész cechet.

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 07:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Én nem venném zokon. Kicsi melleim vannak és szeretnék nagyobbat.

Az már más kérdés, hiába örülnék, annyira félek a műtétektől, hogy valószínűleg mégsem élnék a lehetőséggel.

2016. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

A párom tudja, hogy nem vagyok elégedett a melleimmel, és ha nyernék a lottón, ez lenne az első, amire költök. Úgyhogy én örülnék neki.


DE! Ha olyan nőnek vetik ezt fel, aki elégedett az adottságaival, és nem is indokolt (az, hogy kisebb, mint egy görögdinnye, nem indok), akkor elég komoly sértődés lesz a vége.


Kérdés az is, hogy a pasi hogy áll ehhez a bőkezű ajándékhoz, ha szakítanak, és ugye a nő viszi magával a befektetést. :P

És mielőtt kés alá fekteted, még nézz utána, hogy ez nem egy örökre szóló műtét, bizony rendszeresen kell cserélni az implantátumot, és korrigálni a melleken, és az se lesz ingyen. Nagyjából 5-7 évente számíthatsz ugyanerre a kiadásra.

2016. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ hogy olyan melleket csináltathatnék a pénzen, amilyet én akarok, vagy olyat amilyet ő akar. Nem mindegy :).
2016. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem rogton az ugrana be h elegedetlen,mast akar.Nem jonne ki jol.Egyetlen esetben elfogadhato,ha nyavognek rendszeresen h utalom oket es jofejsegbol segitene a helyzeten.
2016. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Az exem folyton ezzel cseszegetett, mígnem elhagytam.

Ha annyira a nagymellűekért van oda, keressen olyat, de ne alázzon már meg.

Ez olyan, mintha én azt akartam vna, hogy nagyobb legyen a farka (isten ments, mert nekem már így sem volt kellemes a szex vele)...

2016. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva, biztosan SOKAN ÖRÜLNÉNEK egy ilyennek.

Én sem vagyok teljes mértékben megelégedve a melleimmel, de az évek alatt rájöttem, hogy vannak előnyei is. Úgy vagyok ezzel, ha valakinek kellek, szeret... Akkor mű dolgok nélkül is (cici, smink, mű szempilla, póthaj, mű köröm, stb... ) így nem hiszem, hogy örülnék. + nem vagyok a drága ajándekok híve, a szeretet mércéje nem a pénz!

2016. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az orromat kene...
2016. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Ha szép akarok lenni, akkor van annyi jogom, hogy Önmagamnak tetszedjek, Önmagamat fogadjam el, ne pedig változtatással adjam el magam a piacon úgy, hogy közben a másik csak a javamat akarja. Nem tartom férfinak azokat, akik fogyókúrára vagy egyéb testi beavatkozásra szugerálják a párjukat. 99%-ban biztos vagyok benne, hogy csak a javát akarják a nőknek, nehéz helyzetek, lelki támogatás, igazi lelki barát szerep egyáltalán nem érdekli őket.
2016. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Én nem örülnék neki ,mert rögtön az jutna eszembe,hogy neki fontosabb a küslö megjelenésem,mint az hogy igazából milyen ember vagyok.Ezek szerint lehetek bármennyire rendes ember,ha nem megfelelő a mellméretem mehetek?

Főleg ,hogy ezekkel az adottságokkal ismert meg.

Komolyan kérdem ha nemet mondanál dobna?

2016. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Ha én is akarnám,mert bajom van a mellemmel,akkor örülnék.

De ha nincs bajom magammal,akkor nyilván a pasimnak van baja velem...nem ugrálnék a boldogságtól!

2016. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!