Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon erős vonzalmat érzek a nem megfelelő ember iránt? Lent

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok,megismerkedtem neten egy 33 eves pasival. Akiről kiderült, hogy már legalább 38 ha nem 39. Nézegettem az ismerőseit, és az egyiknél láttam egy képet, hogy 20 éves osztálytalálkozó, és ő is rajt volt. Viccesen megjegyeztem, h bizony nem nézel ki 38-nak,majd mikor megkérdezte, hogy honnan gondolom, h annyi, elmondtam, mit láttam. Erre azt mondta, h most, h ekkora zavarba hoztam, nem tudja, megcsókoljon, v elfenekeljen. Úgy vettem észre, talán annyira n bántja a dolog. Viszont kicsit mintha kerülne is. Én már felhoztam a témát, hogy találkozzunk, nem reagált rá. Van, hogy egy hétig sem ír, már azt hiszem, elfelejtett. És mindig én írok többet. Sajnos nagyon vonzódok hozzá, mint férfihoz, és szinte mindig ő jár a fejemben, pedig még jóformán nem is ismerem. Plusz ki tudja, aki 5-6 évről képes hazudni, talán mást is rejteget. Mit javasoltol? Fel tudnám valahigy kelteni a figyelmét, hogy randira hívjon, vagy halott ügy? Azt tudom, hogy tetszek neki,mondta.
2016. dec. 3. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
* annyira nem bántja
2016. dec. 3. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én hagynám, és keresnék mást. Nem normális dolog egyből hazugsággal nyitni egy ismerkedést, pedig csak a koráról volt szó. Ha ebben képes hazudni, akkor másban nem? Dehogynem. Másrészt, ha érdekelnéd, akkor nem hetente írna csak, és nem neked kéne úgymond futnod utána, hanem kölcsönösen érdeklődnétek egymás iránt.

Ne fuss olyan ember után, aki rád se hederít. Inkább keres olyat, akinek az első pillanattól tetszel, és képes is kimutatni.


30F

2016. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha abban hazudik, hogy finom volt a főztöd, vagy hogy nem vagy kövér, az teljesen rendben van, viszont ez egy nagybetűs hazugság. Én ilyen embernek nem szavaznék bizalmat. Találsz mást.
2016. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már a koráról is hazudott, akkor vajon még miről? :)))

hagynám a francba

2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, te is írtad, amit én, csak a végéig nem jutottam el :D
2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem, olyan pozitív tulajdonságokkal ruházod fel, ami nem is létezik. Ha mindig te keresed őt nem túl jó jel szerintem, inkább elengedném, főleg ha sokszor elengedte a füle mellett a találkozás témát. 24F
2016. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!