Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg ember, annak ellenére, hogy érték párkapcsolati kudarcok (de még bizakodik), ha arról van szó, hogy új embert ismernek meg, akkor sokszor olyan erős páncélt növesztenek, hogy szinte nullára redukálódik az érdeklődésük?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy félnek a csalódástól, de ezt meddig lehet csinálni így? S legtöbben a saját sérelmeiket szajkózzák az új embernek és képtelenek túllépni ezeken. Annyira sok félresikerült ilyen emberi közeledés van, és elkeserítő, hogy amúgy, ha megnyílnának egymásnak, lehet, hogy egy szeretetteljes kapcsolat alakulna ki.


Bocsi a megfogalmazásért, hirtelen erre futotta!


24F


2012. dec. 17. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az emberek 80%-nak szerintem simán pszohológushoz/pszihiáterhez kellene járnia engem is beleértve. És akkor megoldódnának a bajok.
2012. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

értem a kérdésed,részben én is ilyen vagyok,

van,hogy szajkozom a sérelmem,de azért hogy a másik nehogy elkövesse azt ellenem,vagy ha tudja magárol hogy hajlamos rá akkor kerüljön el idöben

2012. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem, de mikor érhető el az az eredmény, hogy a vágy a boldogság újbóli megélésére erősebb legyen, mint a csalódás elkerülésére felépített vágy?
2012. dec. 17. 00:19
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült áttörni egy jó vastag páncélt. Mikor ismerkedtem Párommal, gyakran volt az, amit említettél, sőt néha el is tolt magától, de kitartó voltam. Mára már látja a dolgot, amit nagyon köszön nekem, ugyanis azt mondta, én világítottam rá ezekre a dolgaira és hogy nem akar olyan lenni.


Én soha nem voltam ilyen, kapcsolataimat mindig normálisan, békésen zártam le, soha nem hoztam fel senkinek, semmilyen előző sérelmemet, elvégre nem az ő baja az, nem tehet róla, na meg már el is múlt az.

2012. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Az emberek 80%-nak szerintem simán pszohológushoz/pszihiáterhez kellene járnia"


Lóf-szt. Ebben a világban teljesen törvényszerü, hogy az embereknek mindenféle lelki zavaraik vannak(nekem is). És ezen nem segitenek a pszichiáterek meg a pszichomókusok; mert csak jönnek a hülye szövegeikkel, hogy benned van a hiba.


De ha az emberek 80%-a lelkibeteg(és pont azért lesz az, mert valójában nagyon is normális próbálna lenni, igazságos, becsületes, nyilt, öszinte, csak ebben az elcseszett világban pont az ilyenek szopják be mindig) akkor szerintem k*rvára egyértelmü, hogy nem a 80%-al van a baj, hanem azzal a 20-al, aki jól érzi magát ebben a közegben.

2012. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Esküszöm csinálok egy filmet ebbn az ötletben kivitelezve, amit utolsó írtál. Hogy nem aljadékként beállítani az embereket, hanem pont ellenkezőleg és ne ők szívjanak a 20% aljasságai miatt. Nem rossz téma. Hűha....Igazad van teljes mértékben.
2012. dec. 17. 00:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak az a gond Xenoka meg a többiek,hogy mindenki azt a 20% ot akarja, akik uralkodnak, mert szépek, és mert megtehetik! a többiekre meg nagyon a kutttyha nem kíváncsi!
2012. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Milyen igaz utolsó!


De nem adhatjuk fel! :) Neked is küzdened kell, és az összes hozzászólónak itt. Minden eszközt meg kell ragadni egy jobb mentális állapotó emberiség megteremtéséhez. Ez csak utópia? :O

2012. dec. 17. 00:48
 9/20 anonim ***** válasza:

"Esküszöm csinálok egy filmet ebbn az ötletben kivitelezve, amit utolsó írtál"

Örülök, hogy ilyen jó ötletet adtam :D Ugye kapok majd VIP jegyet a premierre? :D

2012. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7-es "uralkodnak mert szépek".


Az a 20% akik uralkodnak (illetve birtokolják az összevagyon 90%-át vagy még többet) általában nem szépek. Bill Gates, Fernandez, Ecclestine, Hugh Heffner, Mr.Burns, Briatore, Demján Sándor, Soros György, Rotchildék, olajsejkek, izraeli bankárok, pápa, Cosa Nostra elnökség, George Lucas, Spielberg, Ted Turner... Egyik se egy szépség :D

2012. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!