Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most az exemmel?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 évig voltunk együtt.


leírom hogy miért mentünk szét: már 1 éve voltunk együtt és elkerült egy kollégiumba (és ugye csak hétvégente tudtunk találkozni de ez még nem is volt probléma) és a szakításunk elöt pár hónappal egy srác el kezdett neki udvarolni és a barátnőm pedig hagyta magát nem történt semmi csak hagyta hogy udvaroljon neki ami engem nagyon bosszantott és sokat veszekedtünk emiatt. Aztán egyik hétvégén mondta a barátnőm hogy egy nappal később jön haza mert fent marad bulizni a barátnőivel. Másnap mikor haza jött és találkoztunk mondta hogy ott volt abba a buli az a srác aki udvarol neki és hogy lekapta, de ő egyből ellökte és elküldte. Erre én nagyon ideges lettem de ő mondta hogy nagyon sajnálja de ezek után már nem fog beszélni a sráccal így megbocsájtottam neki de 1-2 héttel később kiderült hogy ujra beszélget azzal sráccal és én erre szakítottam vele.


El telt fél év és nem beszéltünk egymással meg nem is igen találkoztam vele (szinte egy a baráti társaságunk így néha azért találkoztunk). Jól megvoltam nélküle, azt hittem teljesen elfelejtettem. Aztán az egyik buliba kavartunk meg le is feküdtünk egymással. Másnap írt facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Nem beszéltünk minden nap csak néha néha. kb 3 héttel késöbb volt még egy buli ahol ugyanúgy kavartunk. Azóta mindennap beszélünk facebookon, és megbeszétük hogy a következő hétvégén találkozzunk és beszéljük meg ezt az egészet ami köztünk történt. Nálunk találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni de nem rólunk hanem mindenféléről és megint lefeküdtünk egymással és ott is aludtam nála. Másnap reggel viszont felhoztam a témát hogy most akkor mi legyen. Kérdeztem hogy ő akarja e folytatni. Ő azt mondta hogy szeretné meg jó lenne de azért nem szeretné mert most a suli mellett nem igen van ideje mert sokat kell tanulni meg kevés a szabadideje és hogy így nem lenne értelme, de mondta hogy ha úgy van találkozgathatunk elmehetünk erre arra és meglátjuk hogy mi sül ki belőle. Aztán eltelt 2 hét és volt egy buli ahol nagyon berugtam és próbáltam lesmárolni de nem hagyta magát és kérdeztem hogy most miért nem akarja és mondta hogy mert nem akar most kapcsolatot. Másnap viszont ugyanúgy beszéltünk facebookon.


Most nemtudom mit csináljak? Mert ezek után újra feltörtek bennem a régi érzések és nem akarok azt hogy nagyon bele éljem magam hogy talán lesz valami és nem lesz belőle semmi.

Szerintetek inkább hagyjam?


2016. dec. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
" de 1-2 héttel később kiderült hogy ujra beszélget azzal sráccal és én erre szakítottam vele. " Most akkor kiderült, hogy mégsem beszélgetett? Mert ha nem a szakitási ok nem változott: Te egy dilis féltékeny vagy, nem irtad, hogy változtál volna, tehát a kapcsolatotoknak nincs semmi jövöje a "kavarások" (ami nálad dugást jelent!!) ellenére.
2016. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el hogy előbb lefekudtel vele és csak aztán akartad megbeszélni a dolgokat... előbb megbeszelni kellett volna aztán lefeküdni. Így most ő dobott téged. Elégedett revansot vett... amúgy ha ki is bekulnetek se lenne tartós... de nem fogtok mert van valakije... azt akarta csak hogy ő dobjon téged és be te őt mert az sértő... (most komolyan szét teszi a lábát és te már meg is bocsaljtottal neki egy olyan dolgot amiért dobtad őt... ebredj fel)
2016. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fb fiokjaban làttad hogy beszélgettek az exed meg az a pasi akkor jogos a kiborulàsod de ha csak egy két ismerősőtöktől hallottad én nem doptam volna ki meggyőződtem volna rola hogy tartjak a kapcsolatot!Am sztem màr ennek a kapcsolatnak annyi mert megmondta hogy nem akar kapcsolatot te meg ugy sem tudnal bizni benne és igy mégugy sincs értelme folytatni!
2016. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindketten elszúrtátok rendesen. Hagyd inkább a fenébe, szerintem ő sem tudja mit akar.
2016. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-jól elvoltál nélküle..magyarán nem érdekelt, nem hiányzott nem szeretted

-ha megtudod fektetni akkor már elöbb megbeszélni is.megtudtad volna vele a dolgokat

-Nem, nem oly hihetetlen dolog, hogy nem akarja egy csaj, hogy részegen rá mássz mert elég igénytelen.

2016. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kefélgetni akar még néha veled,néha mással kötöttségek nélkül.

Ne akarj a barátja lenni,mert csak pofára esel,hisz te kaocsolatot szeretnél ő meg dugni.

2016. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!