Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy egy társasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy társasági, bulizós srác és egy introvertáltabb, csendesebb típusú lány harmónikus kapcsolatban legyen? 24/L

Figyelt kérdés
A lány is nyitott, vidám a közeli barátokkal, családdal, de idegen társaságban, nagy tömegben nehezen oldódik. A fiú mindenkivel megtalálja a közös hangot, és szeretné, ha a barátnője sok helyen ott legyen vele, bulik, programok, családi események.. A lány ezt nagy stresszként éli meg, de szereti a fiút. A fiú is a lányt, de sokszor nem tud mit kezdeni a helyzettel, a lány nem "passzol" a világába.. Ketten nagyon jól kijönnek, szeretik egymást, de ez a személyiségkülönbség lassan megöli a kapcsolatot. Létezik erre valami megoldás? Hosszútávon mi lesz az ilyen kapcsolatokból?
2016. dec. 6. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk fordítva van, a párom (férfi) introvertált, én meg extrovertált vagyok. A megoldás: NEM várom el, hogy sok helyen ott legyen velem. Az én hobbim az én hobbim, nem az övé, így mindkettőnknek megvan a saját időtöltése, az együtt töltött időnkben pedig olyan dolgokat csinálunk, amit mindketten szeretünk.
2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan leírtál egy kisregényt magadról egyes szám harmadik személyen?
2016. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, így esett jól :D
2016. dec. 6. 13:46
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert ezt egy általános felállásként gondoltam, nem feltétlenül csak rólam szól
2016. dec. 6. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Elméletben sem, és aztán a leírásod alapján gyakorlatban sem, főleg ha a bulizós felet ez zavarja és nem érti meg. Én biztos nem lennék ilyen fiúval.
2016. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel rájössz hogy az a kapcsolat lehet hosszútávú, ahol a felek nagyjából azonos tulajdonságokkal rendelkeznek. Még van egy pár éved addig szerintem.
2016. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok pesszimista lenni,de 80-90% eséllyel szét fognak menni,nem sokára.Akinek ekkora stressz állandóan járni kellni,mitn zsidóba a fájdalom,az eleve ne jöjjön össze egy hiperextrovertált személlyel,mert abból csak a baj van.Vagy csak egy idő után rángassa el a zárkózottabb felet a nyitottabb.Nem lehet,hogy a csajnak ez még sok,vagy nem akar azonnal mindenkit megismerni,csak fokozatosan?
2016. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó párosítás. Párom szeret bulizni, 10éve vagyunk együtt,de már tönkre vagyok idegileg. Szakítani nem akarunk, egyikönk sem meri kimondani. Régen minden hétvégén ivott azóta már visszább vett.


De így is egyfolytában inkább a haverok társaságában van, én meg egyedül tv-zek. Pedig csak egy összebujos nyugodt estére vágyok,de szinte soha nem jött össze még. Ha épp a haverok nem elérhetőek akkor megolható h velem legyen a szobában...

2016. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!