Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kételkedek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kételkedek a párom érzelmeiben? Hogyan lehetne ezt "visszacsinálni"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban jött rám a dili, hogy nem hiszem el a páromnak, hogy tényleg szeret. Nem volt semmi előzménye, semmi kiváltó oka, semmi, egyszerűen csak elkezdtem benne kételkedni. Ugyanúgy érezteti, ugyanúgy mondja, kedveskedik, aranyos, mint eddig, szóval tényleg semmi okom nincs aggódni emiatt.


De mégis, olyan szintre jutott már a dolog, hogy ma éjszaka is azt álmodtam, hogy elhagyott másért, megcsalt, kiszeretett belőlem. Ő is kezdi lassan unni a dolgot, de engem ez az érzés nagyon elszomorít és folyamatos görcsben tartja a gyomrom.


Mitől lehet ez? Az esküvőre készülünk, soha még ilyen jó nem volt a kapcsolatunk. Hogy csinálhatnám vissza, mivel győzhetem meg magam, hogy tényleg nincs semmi gond?


Azért olyan nehéz ez egyébként, mert elég jól működnek a "női megérzéseim", de nyilván ezek sem tévedhetetlenek, viszont nehéz a 10-ből 9-szer bejön gondolatmenetnél azt mondani, hogy ez az a bizonyos tizedik.


Más volt már ilyen helyzetben? Mit tudott tenni ellene? Mi lett a vége?


2016. dec. 7. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Tul jo dolgodban nem tudsz mar mit csinalni... dolgozz.
2016. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis így voltam a párommal szerintem 1 fél évig ha nem tovább.. szerintem "furcsán" viselkedett így azt állítottam nem szeret, de ez valójában nem volt igaz. Még mindig együtt vagyunk és sokkal jobb a kapcsolatunk.
2016. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!