Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megijedt, hülyített, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt, hülyített, vagy mi?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a viselkedésről, ha az illető párkapcsolatban él, ti összebarátkoztok, majd romantikus érzelmek is megjelennek köztetek.

Nem léptek túl egy határt (nincs szex), de az illető szavakkal kifejezi, hogy fontosak vagytok neki, hogy nem akar elveszíteni, hogy örül annak, hogy rád talált.


Mivel a dolog kölcsönös, szépen beleszerettek. Szenvedtek, mint állat.

majd amikor tovább nem bírjátok, őszintén elmondjátok az illetőnek, hogy megszerettétek.


Erre az illető behúzná a kééziféket, és látványosan kerülne. Holott annak idején a kezdő lépéseket, mondatokat ő adta meg, annak ellenére, hogy párkapcsban élt. (Ti szinglik vagytok eközben.)


Mit éreznétek, gonlnátok?


Hogy csak hülyített? (A baráti köre szerint nem az a hülyítős típus, inkább félén.)

Hogy megijedt, hogy beleszerettetek?


Hozzátartozik a sztorihoz, hogy az illető végig azt kommunikálta, hogy halódó, kifejezetten megterhelő és rosszul funkcionáló kapcsolatban él a jelenlegi párjával.



2016. dec. 10. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy a rossz párkapcsolata miatt elkezdett velem flörtölni és amikor folyománya lett nyilvánvalóan (a vallomás, hogy te elkezdtél érezni iránta)

ettől megijedt, mert számára ez csak egy játék volt, valaki figyelt rá, ha már a párja nem. Ezért húzta be a kéziféket.

A párját (még ) elhagyni nem akarja, viszont avval, hogy kerül nem akar hülyíteni sem. Ergo rájött arra, hogy túl sok lovat adott alád úgy, hogy nem akar semmit, mert csak flört volt és némi figyelmet kapott, amit eddig nem.


Ez még változhat, ha érezni kezdi a hiányt, hogy melletted milyen jó volt.

De lehet, hogy marad így minden, mert nem akarja megcsalni a párját, így inkább kerülni fog, míg a kísértés el nem múlik részéről teljesen.

Kérdés, hogy miért van együtt a sráccal? Talán rá érvényes, hogy a biztosat nem adja fel a bizonytalanért.

2016. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az illető srác, vagyis miért van együtt a csajával még mindig, ha boldogtalan, de tudja, hogy én mit érzek iránta, és hónapokon át olyan jeleket adott le, amivel azt üzente, hogy ő sem közömbös.
2016. dec. 10. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz döntenie. Fél otthagyni a biztost a bizonytalanért - hiszen nem tudhatja, hogy veled működne-e... Esetleg ha hosszú kapcsolatról van szó, akkor ragaszkodik a dologhoz, még akkor is, ha "langyos sz.r".
2016. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vagyis gyáva és kényelmes
2016. dec. 10. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:

A konkrét válaszhoz ismerni kellene az előéletét. Hogy hogyan alakult így a kapcsolat, ahol most tartanak. Hogy milyen volt előtte a szerelmi élete.

Igen, gyáva és kényelmes, de nagyon nem mindegy, hogy miért.


Meglehet, a vallomásod után jött rá, hogy nagyon a végét járja a mostani kapcsolata, és mivel nem megcsalós típus, ezért most vívódik, hogy menjen vagy maradjon. Addig pedig kerül, hiszen nem akar téged hülyíteni, esetleg fél, hogy több lenne a dologból - ha nem közömbös irántad -, és így könnyebb őszintének maradnia mindenkivel.

Ez esetben az általános vélekedés az lenne, hogy milyen egy arany lelkű pasi, elkerüli a csábítást, nem csalja meg a barátnőjét, jajjdeőszinte, mert (ha úgy alakul) előbb véget vet a jelenleginek, addig téged messzire kerül.

Persze a gyakorlatban ez nem igaz, te nagyon jól tudod, hiszen ő kezdte a dolgot - és te továbbra is szenvedsz, amíg ő eldönti, hogy mit akar.

De az érmének mindig két oldala van. :)

2016. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát, nema vallomás után jött rá, h. tré a kapcsolata, a megismerkedésünk után néhány nappal már modta, h. rossz neki, és folyamatosan tett rá célzásokat, h. jajjdeboldogtalan, amivel azt a reményt keltette bennem, h. kilépne, ha lenne, aki szereti.

most már tudja mit érzek, és még mindig ott tartunk, h. csórikám nyafog, h. rossz odahaza, de nem lépne, én meg megyek tönkre.

2016. dec. 11. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Más az, ha panaszkodik az ember, és más az, ha történik valami, ami rádöbbenti, hogy "igen, ez tényleg a valóság". Te voltál az a valami.

Azzal, hogy ő most meghátrált, már nem keres, mellőzi a barátságot is, lényegében döntött. Lehet - sőt, szinte biztos -, hogy rosszul, de a jelen élethelyzetben döntött. Nem melletted.


Voltam hasonló szituban, mint te. Én próbáltam erőltetni, próbáltam megbeszélni a dolgot, főleg, hogy nem csak félreérthető jelzéseket kaptam, hanem nálunk csók is elcsattant.

Hónapokig szenvedtünk, tucatnyi "nem tudom" és "nekem is nehéz" típusú rizsázást kaptam.

Végül a te esetedhez hasonlóan, meghátrált és eltűnt, látványosan került. Értem nem hagyta el a párját. Mert sajnálta, mert sok év, mert senkit nem akar bántani.

Én piszkosul szenvedtem.

Utána kiderült, hogy nem sokkal később megjelent egy másik nő is a képben, aki nálam sokkal-sokkal rámenősebb volt - és értem nem, de érte már befejezte a rossz kapcsolatot.

Meglehet, mindössze az a néhány hónap tépelődés kellett neki, míg rájött, hogy _tényleg_ vége a sok éves rossz kapcsolatnak, hogy már nincs mit menteni.


Nálunk ugyan hepiend lett a vége - bár eltelt utána egy év, de újra összesodródtunk -, de a mostani eszemmel azt tanácsolnám magamnak, és azt tudom tanácsolni a hasonló helyzetedben neked is, hogy ne menj bele.

Sokkal nagyobb szenvedést okozol magadnak ezzel, hogy tépelődsz, és reménykedsz, és a miértekre keresed a választ. Itt nincsenek jó válaszok, érzelmek döntenek, és nem fogod tudni reálisan megmagyarázni.

Engedd el, zárd le, felejtsd el, még ha nehéz is. Rengeteg szenvedést megspórolsz. Higgy nekem.

2016. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi

annyira szívesen megmondanám neki, h. egy gyáva gyökérnek tatom, és legszívesebben a nőjének is, h. a pasija a háta mögött más nőkkel cicázik, hülyíti őket.


így utólag azt gondolom, h. lehettem volna okosabb is, és belesétáltam a csapdába.


miután megismerkedtünk, nagyon hamar elmondta, h. nem hisz a kapcsolatába, boldogtalan, és agyal a szakításon.


megsajnáltam.


és ezzel mintegy azt üzenete nekem, tessék, szabad közeledni, lehetsz velem bizalmasabb, kedvesebb, mert én érzelmileg már nem vagyok jelen a kapcsolatomban, és ki is mondta,h. vágyik a szerelemre vki. mással.


mire meg beleszerettem, ő mégis visszatáncolt, most tisztára úgy viselkedik, mint egy jófiú, holott ez akkora képmutatás.


tusod én soha, de soha nem kezdtem volna foglalt pasival, ő volt az, aki olyanokat kezdett mondani nekem, amiből az jött le, h. tetszem neki, és érzelmileg ő is bevonódott.


2 nőt is megalázott, tönkretett: engem tényleg nagyon megviselt a dolog... és érzelmileg akkor is megcsalta a párját, ha köztünk bem volt szex.


ilyeneket mondott róla, h. nem bírja már elviselni, meg megterhelő számára stb.


vagy mártír, és szeret szenvedni, és élvezi, vagy egyáltalán nem is olyan rossz neki, és ez egy csajozási stratégia nála... általam a szürke hétköznapjai feldobódtak, engem lelki kukának használt, a hiúságát biztosan balzsamozta, h. megyek tönkre, annyira megszerettem.


arra is gondoltam, elmondom a nőjének, lásson világosan, kivel él együtt.

aztán azt gondoltam, nem keverem a szart.


de sajnálom azt a nőt, mert ha velem nem is jött össze a csávója, majd jön egy másik delikvens, akit behálózhat, és akkor dobni fogja.


hányok az egésztől, és akkor is olyan érzésem van, mintha szerető lettem volna, ha fizikailag nem történt semmi.

2016. dec. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!