Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt egy férfi akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy férfi akit nagyon szerettem. Sok év multán elváltam tőle. Most vissza jött hozzám, csak az a kérdésem miért? Nem érzem hogy szeretne. Akkor miért van velem, nem értem. Vagy még mindig tart a kapcsolata, mert volt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret, akkor nem lehet, hogy azért ment vissza hozzád, mert valamiért mégis ragaszkodik hozzád? Vagy mert te vagy most az egyetlen és nem akar egyedül maradni? Vagy mi van, ha szeret csak nem tudja kellőképp kimutatni? Beszéltél már vele erről?
2009. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért, azt tőle kellene megkérdezni.Ha tartana a kapcsolata, nem megy hozzád vissza.
2009. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
vagy nincs hol laknia, vagy szeret, és neked az a hibád, hogy nem tudod elfogadni a szeretetet abban a formában, ahogy adni tudják. Ezen a jóga segíthet.
2009. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Bár mi csak 1 évig jártunk, azóta is szoktam nála aludni, stb. Szokott más is történni, de mikor mondom neki hogy béküljünk ki közli, hogy neki ez így jó. Nem értem miért, és hogy tud egyik pillanatról a másikra elmúlni a szerelem a részéről. Lassan 1 éve szakítottunk, de én még mindig bármikor kibékülnék vele. :(
2010. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlünk kérdezed,hogy miért jött vissza? :D
2010. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!