Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok nő miért játsza meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért játsza meg az orgazmust?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Azért, hogy elhitesse a partnerével, hogy milyen nagy kan. (Segit a megtartásában.)
2016. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
1. De miért akarja megtartani, ha nem elégül ki tőle? Fuck logic...
2016. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Sokan vannak, akik szeretik a párjukat, mint embert, ezért nem akarják megbántani, mint férfit. Persze ez nem vezet sehová, de létező jelenség.
2016. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Most nem azért, de meg lehet játszani, a gyűrűs izmok összerándulását, csak úgy random? Visítozni, sóhajtozni lehet, de azt érzem, mit csinál a hüvely.
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én simán összehúzom, most is itt a széken, ha bennem vannak, akkor is.
2016. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

#2

Akkor nekem soha életemben ne legyen kapcsolatom, csak mert nem tudok orgazmust elérni? Kitűnő logikád van, tényleg.


A mostani párommal lehetek őszinte, nem veszi magára a dolgot, de az exeim konkrétan fel voltak háborodva, és rosszul érezték magukat, ha nem mentem el. Próbáltam megbeszélni velük, próbáltam elmagyarázni, hogy ez ilyen, és ne parázzanak, attól még élvezem, elment a kedvük a szextől, ami meg kezdte tönkretenni a kapcsolatunkat.

Mit kellett volna csinálnom? Megbeszélni velük nem lehetett, elmenni úgyse tudtam, ha a fejünk tetején pörögve csináltuk, akkor se, szóval nekem rosszabb nem lett a hazugságtól, ők meg jobban érezték magukat, miért ne?

Azt meg nem tudták, mit kéne érezniük a hüvelyben, mert én voltam nekik az első.

2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Okok erre nálam:

-mert a pasi többször akarta mint én, nekem meg már nem volt kellemes, de így legalább hamarabb túl voltunk rajta

-mert a pali addig nem akart békén hagyni, amíg orgazmusom nem volt, és egy idő után ráuntam

-mert van, hogy nincs kedvem szexelni, csak egy kis ölelgetésre vágyom, és abban reménykedem, ha megadom neki a szexet, utána megkapom én is amit akarok

-mert van, hogy nincs kedvem szexelni, de ha gyorsan "elmegyek", akkor ő is eldurranhat

-mert vita után nincs kedvem szexelni, és mégis van, h kell, mert a ffi azt akar, és mivel nekem nincs, így hamarabb letudható

-épp nem hüvelyi orgazmusra vágyom, hanem csak klitorálisra (ez olyan lelki dolog), de addig nem hagy békén a pali, amíg nincs hüvelyi, mert "az az igazi"

-nem érzem, hogy igazán szeretnek vagy törődnek velem, és ez bizonytalanná tesz

-ezek kombinációja

Jelenlegi barátommal is olyan kevésszer van orgazmusom, és abból is általában csak klitorális, hogy egy kezemen meg tudom számolni, pedig nem tegnap jöttünk össze (egyébként ha van, akkor viszont tényleg óriási). Napi többször akar szexelni, és én is kívánom, de esetek 95%-ában még csak a közelében sem vagyok. Amúgy meg soha nem voltam még ilyen szerelmes, cuki, figyelmes, az ágyban pedig mindent megtesz. Ha azt akarom, h keményen vadul csináljuk, akkor azt, ha spontánan akkor azt, ha inkább romantikára vágyom, akkor azt, és nagyon kívánom is, legtöbbször én mászom rá, és így sincs orgazmusom. Szóval tettetem, mert azt akarom, h megelégedjen magával. Ettől függetlenül élvezem a dolgot. Sőt! A lelkemnek és a testemnek is jól esik. Csak van ez az elvárás, h addig kalapáljuk a nőt, míg el nem élvez. Ha ez így lenne, akkor egy idő után elkopna a srác is meg én is, mert vagy a nap 24 órájában kéne csinálnia, vagy elhagyna, mert nem tud kielégíteni, és ez csalódás.

2016. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
4%

Nem értem hogy nem lehet elélvezni....De akkor legalább ne mondjátok hogy jó meg minden.

Ez olyan mintha finom kaját rendelsz vagy főzöl és nem eszed meg.....

2016. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Miért lenne szánalmas te marha. Most írták le hogy szeretik a pasit és viszont is így van. Tök jól megértik egymást,akkor még aztán nem mindegy az orgazmus? Egy vibrátortol lehet orgazmusa de nem azzal szeretne élni. Szerintem tök logikus.
2016. dec. 13. 21:15
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
10 Szerintem is tök logikus, ennyi erővel éljen a legjobb barátjával! :DD
2016. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!