Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan exetek akire évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akire évek múltán is jó érzéssel gondoltok? Story?

Figyelt kérdés

Volt olyan különleges személy az életetekben aki talán még évek után is hiányzik ha eszetekbe jut? Mert jó volt vele de valami miatt nem maradhattatok együtt.

Szivesen olvasnék storykat, mert nemrég hagyott el akit szeretek. Jól megvoltunk devalami miatt már nem fértem bele az életébe. Sajnos nem osztotta meg velem hogy miért, de reménykedek hogy ha majd egyszer még találkozunk elmondja és addig is szép emléknek őriz meg.(Abba nem megyek bele hogy mennyire fáj ez, most próbálom a jó oldalát nézni mindennek mert közel állok a depresszióhoz, viszont nem akarom elhagyni magam.)



2016. dec. 13. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Miért gondolna bárki is arra jóérzéssel aki elhagyja?


Nem tudok olyan okot mondani a halálon kívül, ami két szerelmes embert ne tartana egymás mellett, ha akarják egymást.

2016. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyik exemmel a mai napig jóban vagyunk, jelenleg az egyik autóját használom, bármikor hívhatjuk egymást gond nélkül. ő másra vágyott én is, de ettől még hasonlóan gondolkodunk, segítjük egymást ha olyan a helyzet, utazgatunk is együtt.


N.

2016. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő már nem szeret, de nem mondta el hogy mit akar vagy hogy mi változott meg. Én meg szeretem és tiszteletben tartom a döntését remélve hogy majd egyszer elmondja. De azt remélem a legjobban hogy egyszer majd megbánja és hiányozni fogok neki.
2016. dec. 13. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Van, igaz ott a "szakítás" kb úgy volt, hogy "viszlát és minden jót és sok sikert az életben!" "Neked is, remélem egy nap megtalálod a boldogságot, mert jobb ember vagy annál mint aminek mutatod magad" módon zajlott.


Az túlzás, hogy jó érzéssel de talán az egyetlen ex-ismerősöm a neteseket is beleértve akinek jót kívánok utólag is és egyszer szívesen megkérdezném, hogy hogy van

2016. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát kérdezd meg :)
2016. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő is jókivánsággal ment el, ezért se tudok haragudni rá. Tényleg nagyon szerettük egymást, de nagyon elkanyarodtak az utjaink....
2016. dec. 13. 21:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem Őt nem értem, hanem az Életet.. Hogy miért ilyen.?!
2016. dec. 13. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5


Szánékosan abban maradtunk, hogy nem maradunk semmilyen kapcsolatban, semmi cím vagy nicknév, amin elérhetjük egymást. Kellett is ez, mert mint jóbarátság 1000%-osan működött volna tovább is. Az egyetlen volt akit meg tudtam érteni és aki megértett. Kár, hogy vonzalom nem volt semmi, egyik részről sem + egyén tényezők amik miatt nem volt lehetséges.


Egy újabb keserítése volt ez az életemnek. Az élet kemény.

2016. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A hátam közepére nem kívánom egyik exemet sem. Hála a jó Istennek nem kell tartanom velük a kapcsolatot. A facebookos ez meg az posztok meg igazából elférnek, azért annyira nem vagyok megkeseredve miattuk :-)
2016. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező te annyira naív vagy, hogy ritkán láni ilyesmit. Az "élet" az semilyen. Az emberek valamilyenek, akik valahogy élnek, és alakítják a saját, és kisebb nagyobb mértékben mások életét. Csak mondom. (szándékosan nem megyek bele a mikroirganizmusok és egyebek életébe, egyenlőre lvl 1 józan ész tanfolyam a részedre) .
2016. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!