Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de nem tudom hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet es van egy évfolyam társam, aki nagyon megtetszett. Külsőre az idealom, de sajnos nem tudok rola semmit csak a nevet, illetve hogy milyen szakra jár. Néha van közös orank, de nem tudok jeleket küldeni, mert (tudom ciki) de nem merek ránézni. Pedig gyakran nez, tulajdonképp emiatt is figyeltem fel ra. Neki nagy baráti társasága van en meg gyakran vagyok egyedül, ezért többnyire nem szoktam bemenni a közös orainkra, mert nagyon egyedül erzem magam. Valahogy szeretnek közeledni fele, vagy jeleket adni, de mindjart itt a vizsgaidőszak es majdnem harom hónapig nem látom. Nem tudom mit kene tennem, facebookon egyszerűen nem merem be jelölni. Valami tanácsot tudnátok adni?

Volt mar kapcsolatom, ezért nem is ertem miert lettem ennyire nyuszi, mert többnyire kedves es barátságos vagyok, ráadásul az előző barátomnál is en kezdemenyeztem.

19/L



2016. dec. 14. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyakran néz akkor felfigyelt ràd talàn megtetszettél neki !Sztem csak azt vàrja hogy menj oda hozzà !
2016. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jelöld be,írj rá és kész. :) Nincs mitől tartanod.
2016. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De felek, mert következő félévben is lesznek közös oraink es ha esetleg lekoptatna, akkor az elég kínos lenne. Nem merek kockáztatni, bár tudom hogy kene.
2016. dec. 14. 10:51
 4/10 anonim válasza:
Értem,de szerintem egy próbát megérne. :)
2016. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én gépészmérnök szakra jártam, kb 100 fiúra esett egy lány, de mégis megkérdeztem h meginnánk - e valamit stb.

igen volt a válasz, este igaz nem kettesben, de jót buliztunk. folytatása nem lett a dolognak, közölte, hogy "úgy" nem akar tőlem semmit, max barátként.

felfogtam, és ennyi :)

köszönőviszony megmaradt ennyi.

2016. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

vizsgaidőszak után majd amikor eljön a következő félévi tárgyfelvétel, majd figyeld a rendszerben hogy konkrétan az ő neve is ott legyen 1 adott órán, és vedd oda föl te is pont arra az időpontra.

Aztán kerüljetek ismét közös órákra - legyen meg a szemezés - aztán nyugodtan ülj közel hozzá - vagy szólítsd le - a pasik örülnek neki ha bátor egy lány!

Vagy egyszerüen jelöld be FB-n különböző ürügyekkel hogy úgyis 1 órára járunk stb...segítsük egymást .


Ha most vizsgaidőszakba vennéd fel vele a kapcsolatot, és esetleg nem úgy alakulna, akkor elképzelhető hogy direkt máshová fogja fölvenni a következő féléves dolgait, hogy ne is lásson téged...

De ha az előbbiek szerint taktikázol és tavasszal 3 hónapon át kénytelenek lennétek közös órákra járni, talán több esély van rá hogy több alkalmatok is lehessen megbeszélni a dolgokat - hajrá ;)

27/F

2016. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérd el a jegyzetét valamelyik tárgyból. Most komolyan. Ha van képed fb-n, és bejelölöd, és felismer, akkor lehet, hogy ő maga fog elhívni...

Az a baj amúgy, hogy azt sem tudhatja, hogy neked van-e épp barátod, és ezért nem akar felsülni. Nem csak te vagy így ezzel szerintem.


Ha visszautasítana:

Ha eddig se jártál órákra nagyon, akkor ezután sem fogsz; vagyis ha épp összefutsz vele egy órán, akkor máshol ülsz le mint ő, és akkor nem nézel rá (nem keresed a szemkontaktust)

2016. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd, nem kockáztatsz semmit hidd el. Megindulhat vele valami. Ne legyél nyuszi!!!!!
2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha néz téged valószínűleg érdekled, tetszel neki. Facebookon meg nyugodtan bejelölheted, végül is egy karra, egyetemre jártok abból még nincs semmi, sőt igazából a legrosszabb ami történhet, hogy nem történik semmi :D viszont az is lehet, hogy egy ilyen jellel zöld utat adsz neki és kezdeményezni fog! Aztán onnan már adja magát a dolog. (Ha meg esetleg még sem sikerülne a dolog, már felnőtt emberek vagytok tudjátok kezelni a dolgokat.)

De sok sikert.

2016. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, megpróbálok hamarosan erőt venni magamon :D
2016. dec. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!