Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit csináljak? Ássam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Ássam el magam? 22/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki ki fog csontozni verbálisan és meg is érdemlem. Rövid leszek: 4 éve van barátnőm és fél éve kitaláltuk, hogy nyitottabb kapcsolatban fogunk élni és mindketten elmehetünk néha randizni vagy beszélgethetünk lányokkal/fiúkkal szóval ilyen kis kaland féleség. Megegyeztünk, hogy pl szex nem lesz, de kell az ismerkedés izgalma és egy kis változatosság eddig oké volt minden. Az a probléma, hogy én már régóta nem igazán érzek semmit a párom iránt és inkább a szeretet tart össze minket mint a szerelem vagy szexualitás. Egyébként én már többször felvetettem a szakítást de végülis mégsem lett belőle semmi -barátnőm nagyon nem akarta , én elég jó parti vagyok neki minden téren- és nem is akartam bántani őt gondoltam jól elleszünk itt egymásnak nagyon max néha félrelépek vagy ilyesmi.


De kb három hete megismertem egy elképesztő lányt... Ugyan abba a buliba voltunk, táncoltunk szórakoztunk és minden jött magától, másnap rá is írtam és még aznap délután találkoztunk újból és ez így ment majdnem minden nap. Szépen lassan egymásba szerettünk, ő gyönyörű kedves és okos ha megkérdezné valószínűleg azonnal feleségül venném. Objektíven vizsgálva a dolgokat Őt akarom ez biztos, mindenben passzolunk. Pénteken nálam aludt és le is feküdtünk. Ezután még két este is itt aludt végig csak szeretkeztünk kb semmivel nem foglalkoztunk nem vettünk fel telefont nem írtunk vissza senkinek mégcsak nem is ettünk, egyszóval TÖKÉLETES volt minden.

DE van egy kis probléma... Nekem van barátnőm és ő ezt nem tudja... Amennyire eddig megismertem majdnem biztos vagyok benne, hogy látni sem akar majd ha bevallom, hogy kapcsolatban vagyok. Ha a barátnőmnek is bevallom ő is nagyon ki lesz bukva rám és valószínűleg ő is szakítani akar majd vagy legalábbis előbb utóbb már biztosan és két szék közül semmiképpen nem akarok a padlóra ülni. Viszont én a barátnőmhöz már nem igazán akarok visszamenni, szóval mindenképpen az a másik lányt akarom.


Mit csináljak? Hogyan szakítsak vele, hogy ne sérüljön bele túlságosan? Hogyan mondjam el a lánynak, hogy nekem van/volt barátnőm miközben randiztunk? Egyáltalán elmondjam e neki? Félek hogy úgyis megtudná valahogy. Talán ha elmagyaráznám neki, hogy mi már szakítottunk igazából mikor vele voltam megértené?!

Valami hasznos tipp esetleg?



2016. dec. 13. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Ne. Ásni fárasztó és még meg is fulladhatsz a föld alatt!!
2016. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Szakítasz a barátnőddel, békén hagyod, felköpsz és alá állsz, kész.
2016. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem is voltál rövid. Na mindegy. Szóval szakítasz a régi nővel, és reménykedsz, hogy az új nem fogja megtudni, hogy ő egyáltalán létezik.
2016. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Gondolod, hogy a másikat nem fogod megunni, ha majd vele is együtt lesztek x ideje, őt is mackónaciban fogod látni többnyire, smink nélkül, otthon fetrengve, stb? :D
2016. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Szakítasz, megmondod neki, hogy már mást szeretsz, és ezt a kapcsolatot nem tudod már folytatni. Az új lánynak meg nem kell mondani ezt az incidenst, hogy még most van valakid.
2016. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy köpsz. Nyugi.

Kicsit (nagyon) szemétség amit csináltál de megértelek, mert úgy látom őszinte vagy. Ha szeretnéd hogy segítsek, írj rám, van egy ötletem.

2016. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"ha majd vele is együtt lesztek x ideje, őt is mackónaciban fogod látni többnyire, smink nélkül, otthon fetrengve"

Nagyon jól hangzik amit írtál :P

2016. dec. 13. 22:03
 8/26 anonim ***** válasza:
Kérlek,elárulnád,hogy mitől ennyire elképesztő ez a lány?
2016. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

#8

Attól hogy új. Pár év, és őt fogja dobni/megcsalni.

2016. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Itt már a tesó leírta a helyes megfejtést. Szakitasz a jelenlegi barátnőddel, és kész. Kitalálsz valami hüyle indokot, mittudomén, nem érzed a tützet, meg nem éltél eleget, és egyébként is döcög a kapcsolat, meg jobbat is érdemel nálad stbstbstb. Azt semmiképp se mond el, hogy találtál egy másik csajt.. A másik csajnak se mond el hogy van(volt) barátnőd. Kb ennyi. Good Luck.
2016. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!